MENU
Menu
Ilustračné foto.

Zaujímavosti Tip na valentínsky darček: vyskúšajte parfum

Premýšľate nad ideálnym darčekom na Valentína? Niekedy môže byť voľba trochu ťažšia, ale ženy jednoducho milujú pekné a voňavé veci. Vyberte im darček z lásky – a nie iba preto, že je práve Valentín!

Spravte si romantický večer vo dvojici

Niekto má plány na Valentína vymyslené celé týždne dopredu, niekto sa rozhoduje na poslednú chvíľu. Nech je to ako chce, dôležitejšie je vymyslieť pre svoju partnerku dobrý program, na ktorý tak skoro nezabudne. Spravte spoločne niečo výnimočné, čo nerobíte často. Môže to byť príjemný víkendový pobyt niekde na horách. Oheň praskajúci v krbe, romantická atmosféra a pohár vína vám zaručia nezabudnuteľný večer.

Nechce sa vám cestovať? V tom prípade choďte na peknú večeru, do kina, na koncert alebo v prípade dobrého počasia na prechádzku pod hviezdami. Okamihy sú dôležité, a ich kúzlo určite podporí aj vhodne zvolený parfum.

Darček, ktorý vyčaruje úsmev na tvári

Potešiť ženu niečím krásnym nie je žiaden problém. Drobný šperk alebo parfum do ženského sveta neodmysliteľne patria a na Valentína ním svoju partnerku určite potešíte. Jej ženskosť, zmyselnosť a krásu podčiarknu napríklad parfémy od Carolina Herrera. Provokatívna parfumovaná voda Good Girl v legendárnom obale v tvare lodičky bude šťavnatou bodkou za romantickým večerom.

Carolina Herrera Good Girl Légère parfumovaná voda pre ženy
Zdroj: NOTINO

Ako bohyňa z módnej prehliadky

Ak sa neviete rozhodnúť, čo by ste svojej partnerke kúpili, vsaďte na značku Victoria’s Secret. Možno sa vám spája s luxusnou spodnou bielizňou, a tá tiež nie je na zahodenie, ale jej ponuka je omnoho bohatšia. Telové spreje alebo telové mlieka sú legendárne a vyberie si naozaj každá. Vône sú nežné, zmyselné i rafinované a ich čaru podľahli ženy po celom svete.

Bonboniéra, čokoláda alebo kvety sú klasikou, na ktorú sa spoliehajú všetci muži. Ak sú zúfalí, dokážu tým zachrániť situáciu. Prečo to ale tento rok nevyriešiť inak? Doprajte svojej polovičke pocit, že je výnimočná a jedinečná! Oslávte spolu sviatok všetkých zamilovaných a darujte jej z lásky darček, vďaka ktorému si na Valentína spomenie kedykoľvek počas roka. Skúsili ste už niečo z jej ponuky?

Autor: PR článok
12.2. 2020 0:00
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.