MENU
Menu
a

Zaujímavosti Nájdete na obrázku holú ženu? Dokážu to len skutoční milovníci nahoty

Ste si istý, že nahú ženu nikdy neprehliadnete? Nech sa deje čokoľvek, tak pohľad na nahý rozkrok vás nenechá chladným? Pozrite sa na diela Johannes Stöttera.

Vidíte na nich bradavky, brázdu vagíny, či obliny zadočku? Na každom obraze je minimálne jedna nahá žena. A dokonca živá. No objaviť ju je dosť zložitá úloha.

Talent na prirodzenie
Johannes Stötter je svetovo uznávaný maliar. Jeho obrazy sú unikátne. Maľby sú tak realistické, že máte pocit pozorovania fotografie. Popri kochaní sa krásou však úplne zabudnete hľadať hlbší zmysel jeho obrazov, ktoré sú prestúpene nahotou. Do povedomia sa dostal v roku 2014, kedy predstavil maľbu papagája, ktorý však pozostával z dvoch prepletených modeliek. Vždy ho fascinoval bodypainting, no maľovať žene farbami na telo šaty mu prišlo príliš hlúpe.

Načo ženy zahaľovať len do oblečenia, ktoré aj tak nepotrebujú? On ich teda mení pomocou farieb a objektívu kamery na obrazy, kde je veľmi ťažké v lupeňoch ruže nájsť aj lupienky ženských pyskov ohanbia.

Miluje živé obrazy
Na rozdiel od maľovania na plátno si Johannes Stötter zamiloval bodypainting práve pre jeho krátku životnosť. Žiadna žena nevydrží byť obrazom rovnako dlho ako napríklad poklady renesancie, ktoré sú desaťročia zatvorené v galériách a múzeách. Ide o živé umenie, ktoré je však možné zachytiť na kameru, či fotoaparát. Johannes Stötter sa dokonca venuje aj pohybovému umeniu. Krásnou kolážou je žena premaľovaná na motýľa, ktorý dokonca dokáže hýbať krídlami. Neuveríte, čo sa vtedy na nahej ženy skutočne pohybuje. Pozrite sa bližšie.

Nahota aj pod 18 rokov
Johannes Stötter  pôsobí verejne na Instagrame, kde si môžete vychutnať jeho nahé diela aj krátke videá. Napriek tomu nepotrebujete na prehliadanie jeho profilu potvrdiť, že máte viac ako 18 rokov. Pre Instagram sú jeho diela skrátka len obrazmi. No pozorné oko zachytí kdesi bradavku, krivku poprsia, chutná zadoček, či dlhé nohy modelky, o ktorých sa vám bude aj snívať. Nájsť vo farbách a obrazoch nahé ženy a ich poklady však nie je jednoduché. No ani nemožné.