Pozorovanie spiacich ľudí

Neodolá mu prakticky nikto. Každý, kto má možnosť, tak sa pozerá na spiacich ľudí a pozoruje ich dych, črty tváre, ako vyzerajú. Pozorovanie spiacich ľudí je tak fascinujúce, že mnohí si na tom založili biznis. Niektorí z tvorcov videí zarábajú na tom, že majú zapnutú webovú kameru, cez ktorú ich ľudia môžu sledovať, ako spia. V skutočnosti sa nazývajú spánkoví streameri a zarábajú spánkom. Zarábajú však možno viac, ako vy v práci.

Drviace videá

Nehovorte, že ste si ich aj vy nepozreli. Sledovanie videí, ako sa niečo rúca, rozpadá a praská pod tiažou lisov alebo tlaku málokto prepne. Mnohí tento obsah pozerajú zas a znova, všímajú si detaily, jednoducho ich fascinuje tlak v spomalenom zábere. Je to vlastne pohľad do sveta, ktorý bežne nevidíme.

Vytláčanie akné

Uf, pre niekoho fetiš, pre niekoho nechutné, ale pre každého silná káva. Existuje veľa telesných tekutín a videí. Od zapálených pupákov cez čierne bodky až po akné sledujete tieto činnosti a neviete odtrhnúť zrak od toho, ako si druhí ľudia vytláčajú niečo z tváre. Málokto ale vie, prečo ho to tak fascinuje.

Sledovanie balíkovej fólie

Praskanie bublinkovej fólie prakticky každého láka, ale nie je to len o zvuku, ale aj o pocite. Je tu niekto, kto nemá rád bublinkovú fóliu? Každý po nej siahne. Je to fascinujúci vynález, z ktorého sa stal doslova kult.  

Pečenie

Málokto dokáže odtrhnúť zrak od videí, v ktorých niečo rastie. Napríklad cesto vo forme keď sa pečie pizza alebo sa rodí chlieb. Niektoré videá radi spomalíme, no proces pečenia sledujeme radi zrýchlený, zato so zatajeným dychom. Presne tieto chvíle si málokto nechá ujsť na videách pečenia. Baví to sledovať aj vás?