Vlastná duša

Predať dušu môžete už nielen diablovi, ale aj prostredníctvom internetovej aukcie. V roku 2008 sa člen skupiny Paradigm pokúsil vydražiť jeho dušu za 25-tisíc libier. A samozrejme, to nebolo len o duši, ale aj o tom, že každý rok pošle ctenému držiteľovi duše pohľadnicu, pozdrav a prirodzene bude mať bezplatné vstupné na koncerty. Súčasťou klauzuly bolo, že si dušu môže odkúpiť nazad za 100 miliónov libier.

Výkaly

Najlepšie sa bohatne na veciach, ktoré máte zadarmo a môžete ich predať. Stránka Mailpoop ponúka psie exkrementy, ktoré samotný majiteľ pozbiera po psíkoch, zabalí a darčekovo pošle. Shitexpress dokáže poslať po celom svete aj výkaly dobytka a to pekne na adresu nepriateľa a anonymne. Zakladatelia stránok vyrobili peniaze doslova z ničoho. Teda s veľkého ničoho. Pritom aj vy zrejme chodíte každý deň na toaletu. Na čo ešte čakáte?

Minuloročný sneh

Ak ste si odložili sneh zo zimy v chladničke, mohli ste zarobiť. Istý predajca zverejnil obrázok dvoch snehových gúľ v mrazničke a uviedol, že pochádzajú zo snehovej víchrice z januára 2016, ktorá bola najväčším snežením v histórii New Yorku. Vyvolávacia cena bola desaťtisíc dolárov a dvetisíc dolárov za dopravu. Overiť si pôvod je však nemožné.

Dražby po rozchode

Úplnou topkou je, ak vychytáte dražby rozhnevaných žien po rozchode. Vo chvíli, keď sa dostanú k majetku partnera a on si ho ešte nestihol odniesť z ich život, začína zábava. Takto sa dražili napríklad Harley Davidson za 99 centov alebo Lotus Esprit Turbo za 45 centov

Protéza za vreckové

Je radosť mať vnuka, ktorý si nafotí ráno babkine zuby v pohári a hneď zverejní inzerát na predaj. S titulkom „čisté, skoro ako nové“. Vyvolávacia cena sto dolárov. Nuž, nie každá stará mama je pri vreckovom štedrá. Niektorí vnuci si musia svoje peniaze zaslúžiť.