Bradley Robert Dawson 

Mala to byť svadobná cesta snov. Bradley si zobral Christie Chen Dawsonovú z Memphisu vo februári 2022. Medové týždne si pár plánoval užiť v júli 2022 v rezorte Turtle Island na Fidži. Na exkluzívnom mieste, kde sa natáčal film Modrá lagúna z 80. rokov. Jednoducho dokonalé. No večer 8. júla 2022 sa dovolenkári  v rezorte sťažovali na hluk vychádzajúci z izby páru. Na druhý deň ráno chyžná našla Christieno mŕtve telo v izbe s hroznými zraneniami na tvári, hlave a chrbte. Bradleyho zatkli na inom ostrove 11. júla 2022 a po množstve výhovoriek nakoniec aj tak súdu neušiel. 

Lewis Bennett

FBI obvinila Lewisa Bennetta z vraždy druhého stupňa v prípade nezvestnej manželky Isabelly Hellmannovej. Príbeh začína rovnako ako všetky svadobné cesty. Pár sa zosobášil vo februári 2017. Na máj si naplánovali svadobnú cestu, na ktorej sa mali na  katamarane plaviť po Karibiku. Lenže zrazu v noci začala loď naberať vodu a bolo jasné, že ju čaká osud Titanicu. Bennett sa vybral z lode aj svojimi vecami preč na záchrannej plti a o ženu, ktorej telo sa nikdy nenašlo, sa nestaral. Avšak ukázalo sa, že na rozdiel od Bennettových tvrdení  o náhode, vyšetrovanie odhalilo, že katamarán bol potopený úmyselne. Dva otvory v trupe plavidla boli takmer identické a vytvorené z vnútra lode, čo nemohlo byť spôsobené náhodným poškodením alebo nárazom do predmetu. V novembri 2018 bola Bennettovi ponúknutá dohoda o vine a treste, v ktorej sa priznal k neúmyselnému zabitiu a bol odsúdený na osem rokov väzenia. 

Thomas Nutt

Ďalší prípad, ktorý je doslova ešte teplý. 46-ročný Ročný Thomas Nutt a 52-ročná Dawn Walkerová sa zosobášili 27. októbra 2021 vo West Yorkshire v Anglicku. Bohužiaľ, manželstvo trvalo len niekoľko hodín, kým sa Thomas rozhodol zabiť svoju novú manželku. Ich svadobná cesta sa odohrala v taxíku cestou do domu, kde  Walker zbil a uškrtil svoju manželku a jej telo ukryl v kuchynskej skrinke. Neskôr dal telo svojej mŕtvej manželky do kufra a zakopal ho na poli blízko ich domu. No chytili ho a 19. augusta 2022 odsúdili na 21 rokov väzenia. 

Miguel Pichardo

V júni 2015 30-ročný Miguel Pichardo a 27-ročná Yollanda Gonsalvesová z Queensu v New Yorku uzavreli manželstvo. Keď manželstvo trvalo dva týždne, pobrali sa na svadobnú cestu. Pichardo sa však necítil dobre. Keď Yollanda začala spochybňovať Picardove slová a neverila, že mu niečo je, dal jej facku. Potom ju bodol, uškrtil a zavolal políciu. Pichardo sa o niekoľko hodín priznal k zabitiu a bol odsúdený na 16 rokov väzenia.

Upendra Sing

Príbeh na pozadí ktorého stojí láska aj nenávisť. S manželkou Preeti z indickej Agry sa zosobášili v decembri 2021. Singh však Preeti nemiloval, bol zamilovaný do svojej frajerky Moniky Bhardwajovej. No sobáš si neželali jeho rodičia. Keď si nemohol vziať ženu svojho života, nechcel žiť ani s inou. Počas medových týždňov sa rozhodol, že život vedľa ženy, ktorú nemiluje nezvládne. Niekoľkokrát jej podrezal hrdlo a potom ju udusil vankúšom, zatiaľ čo jej jeho kamarát držal ruky. Vyšetrovanie stále prebieha.