MENU
Menu
Aj ťavy vedia prejaviť svoj temperament. Keď je niekto až príliš blízko, ochutnajú ho ako jednohubku. Snáď sa malému zvedavcovi nič nestalo a rodičia boli blízko...

Zaujímavosti FOTO Momentky zo ZOO zachytené v tej správnej sekunde

Zoologické záhrady sa každoročne tešia obrovskému záujmu ľudí. Kto však tuší, čo si o návštevníkoch myslia samotné zvieratá? Niekedy musia trpieť hlúpe nápady tých, ktorí sa chcú pozrieť čo najviac zblízka, nakŕmiť, aj keď by sa to nemalo či dotknúť sa napriek zákazu.

Práve v takýchto momentoch, kedy sa ukazuje nerozumné správanie človeka, sa ukazuje aj povaha zvieraťa. Dá najavo, ako to v danej chvíli cíti a pokiaľ má niekto po ruke foťák, sú z toho celkom zaujímavé momentky. Už ste napríklad videli, ako ťava otvorila tlamu a strčila si do nej hlavu dieťaťa stojaceho za ohradou?

Veríme, že situácia so snahou o zjedenie malého návštevníka dopadla bez následkov, no záber je to naozaj parádny. Rovnako ako aj žirafa konzumujúca ľudskú ruku alebo rys obtierajúci svoj zadok do tváre zvedavého hosťa v ZOO. Ešte viac nečakaných momentov pri strete človeka so zvieraťom nájdete v galérii.