Výroba domácich spotrebičov započala gramofónmi a rádioprijímačmi, medzinárodný úspech sa však spoločnosti podarilo dosiahnuť v povojnovom období vďaka pánskym holiacim strojčekom. V rámci limitovanej edície spotrebičov pri príležitosti stého výročia sme si mohli vyskúšať holiaci strojček Braun MBBT7 v dizajnovej edícií.

Čím jednoduchšie používanie, tým lepšie. Strojček Braun MBBT7 bol navrhnutý tak, aby sa ľahko používal. Stlačíte tlačidlo na strojčeku a špeciálna technológia AutoSense upraví výkon zastrihávača podľa vašej hustoty fúzov. Práca so strojčekom je tak pohodlná aj pri ozaj hustých porastoch.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Viete si korigovať dĺžku oholenia pomocou mechanizmu presného nastavenia dĺžky. Možností nastaviť si dĺžku je skutočne dostatok aj pre tých najnáročnejších – k dispozícii je 39 dĺžok po 0,5 mm.

Značka zaručuje dlhú výdrž vďaka použitiu kvalitných materiálov a dôsledným spracovaním pri výrobe. Strojček má kovové čepele, mali by byť ostré počas celej doby životnosti strojčeka. Tento dizajnový rad má 5-ročnú záruku, ktorá by mala potvrdzovať nekompromisné štandardy kvality.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Čo tento prístroj dokáže na vašej tvári/tele? Máte k dispozícii 4 nadstavce zastrihávača, aby ste si precízne nastavili dĺžku od 0,5 do 20 mm. Pomôže vám vytvarovať aj fúzy, bokombradu, bradu, presné línie na lícach, aj krku. Ľahko ho umyjete pod vodou, je 100 % vodotesný. Zastrihávať sa tak dokážete na sucho, aj na mokro, ako vám viac vyhovuje.

Na holenie máte dosť času, baterka pri plnom nabití naozaj vydrží až vyše hodiny a pol. A pre zábudlivých – ak si strojček zabudnete nabiť, na zastrihnutie bude mať dostatok energie už aj po 5 minútach v nabíjačke. K strojčeku dostanete dizajnové pekné puzdro na cestovanie.

Strojček splnil očakávania, všetky porasty upravil podľa potreby.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Braun