Chlapík, ktorý na Twitteri vstupuje pod prezývkou „kzm“, je hrdým majiteľom konzoly Nintendo Switch. Jeho najobľúbenejšou hrou je Ring Fit Adventure, ktorá spočíva okrem iného aj v hýbaní sa. Človek pri nej ale nezapája iba prsty, ale celé telo.

Japonec na Twitteri zverejnil svoju fotku a k nej jednoduchý popis: „Toto spravilo z nerda pol roka hrania Ring Fit Adventure.“ Samozrejme, že sa dočkal obrovskej odozvy a gratulovali mu stovky ľudí. Chlapík neskôr dodal, že od novembra 2019 sa hre venoval každý deň a počas opatrení spojených s pandémiou koronavírusu sa vďaka nej udržiaval vo forme. Zverejnil aj svoju fotku z novembra 2019, na ktorej jasne vidieť, že mal ani nie pred rokom nadváhu.

Kzm pravidelne zverejňuje svoje fotografie spolu s úspechmi, ktoré v hre dosiahol, a počtom kalórií, ktoré spálil. Koncom júla mal v Ring Fit Adventure nahratých vyše 100 hodín, nabehal 175 kilometrov, spálil 21-tisíc kalórií a 29-tisíc krát pohol so špeciálnym kruhovým ovládačom, ktorý Nintendo vytvorilo pre túto hru.

Našli sa samozrejme aj takí, ktorí tvrdia, že dosiahnuť vyrysované svaly sa pomocou hry jednoducho nedá. Myslia si, že ide iba o marketingový ťah spoločnosti Nintendo, ktorá chce takto dosiahnuť vyššie predaje hry Ring Fit Adventure.

Aký je váš názor? Dajte nám vedieť v komentároch.