MENU
Menu

Techmag Služba, ktorá vám dá slobodu: Vaša bývalka navždy zmizne

S bývalou frajerkou už nechcete mať nič spoločné? Ani len jedinú fotku? Žiadny problém. Vďaka technike máte možnosť dokonale zahladiť stopy po všetkých bývalých vzťahoch a nežiadané osoby navždy nechať zmiznúť.

Služba, ktorá vám dá slobodu: Vaša bývalka navždy zmizne
Fotky už nemusíte zahadzovať
Nech to bolo pred rokom alebo desiatimi, ak máte novú známosť, tak si môžete byť istý, že rozhodne nebude rada pozerať na to, ako sa túlite s nejakou inou ženou na krásnom romantickom mieste.

Ste v toxickom vzťahu? Zistite, či je načase zutekať

Možno máte takú fotku v práci na stole, na nočnom stolíku a ani nie tak kvôli spomienkam na bývalú, ale pre to miesto, ktoré je tak úžasné, že ho milujete. Ak ste nemysleli na budúcnosť a pri Soche slobody, pri pyramídach či pod Eiffelovkou ste si spravili len fotku s bývalou a nie sami, tak ste mali problém. Ale iba dodnes. Pretože služba Edit My Ex umožňuje vymazať bývalého partnera z obľúbenej fotky. Raz a navždy.

Služba, ktorá vám dá slobodu: Vaša bývalka navždy zmizne
Super darček k rozchodu
Možno si chcete niekoho z fotky vymazať pre vlastné potešenie, možno ju chcete poslať bývalke, čo vás pustila k vode ako sladkú pomstu. Účel je na vás, experti na dizajn sa na dôvody nepýtajú. Proces je jednoduchý. Online im zašlete fotografiu a majstri grafiky sa pustia do práce. Za 48 hodín máte fotku bez otravného spoločníka.

Dala vám kopačky? Možno ste jej dali jeden z týchto dôvodov

Tak dokonalú, akoby na nej nikdy nebol. Zakladateľom služby je Mark Rofe, ktorý na tento nápad prišiel po tom, ako daroval svojmu kamarátovi po ťažkom rozchode upravenú fotku bez bývalej. To ho natoľko nadchlo, rozveselilo a pobavilo, že sa rozhodol si z tohto nápadu spraviť podnikateľský plán.

Služba, ktorá vám dá slobodu: Vaša bývalka navždy zmizne
Nie je to zadarmo
Najlepší grafici v Británii nebudú pracovať zadarmo. Úprava jednej fotky stojí desať eur, ale je možná objemová zľava. Ak dávate upravovať viac ako štyri fotky, zaplatíte za kus len sedem eur. Nie je to najlacnejšie. Ale rozhodne lacnejšie ako živiť bývalú frajerku.

10 dôvodov, pre ktoré vás baba odkopne

Služba Edit My Ex je online, takže využiť ju môže každý po celom svete. Na nedostatok práce sa firma nesťažuje. Čoraz viac ľudí na svete chce bývalých partnerov dokonale odstrániť zo života. A keďže to nejde z mysle, použijú aspoň fotografie.

DISKUSIA
13.3. 2019 15:00
Diskusia