No ak sa raz ponoríte do tajomstiev deep webu, ako sa nazýva digitálne podsvetie, pochopíte, že najväčšie nechutnosti sa neodohrávajú len po pivniciach a temných kútoch sveta. Majú predponu www.

Tanec s mŕtvolou

Oficiálne sociálne siete vám zakážu aj video, v ktorom vykukne žene bradavka spod trička. No podsvetie internetu sa baví aj takými scénami, ako je tanec so skutočnou mŕtvolou. Užívateľ s prezývkou MetalLava na Reddite priznal, že našiel video ženy, ktorá tancovala so skutočnou mŕtvolou, no už v pokročilom štádiu rozkladu. Aj takéto hororové scény zaberajú gigabajty priestoru.

Zlá adresa

Možno sa už aj vám stalo, že ste poslali nevhodný obrázok, mail, alebo správu na zlú adresu. Občas to môže skončiť vtipom, občas rozvodom. Deep web je miestom, kde sa dajú zohnať zbrane aj drogy. Obchod prekvitá, kým sa nestane chyba v adrese. Užívateľ TheKingofBananas spomína, ako si istý milovník tvrdých drog objednal balíček a neprišiel ani po treťom urgovaní. Nakoniec sa odhalila chyba v adrese. Predstavte si zdesenie, že vám pravidelne donesie poštárka balík tvrdých drog. Omylom prišla zásielka z deep webu.

Záznamy z domácich kamier

Užívateľ kick299 prezradil, že na deep webe skutočne existujú terabajty dát zo súkromia nič netušiacich užívateľov internetu, ktoré boli zachytené bežnou webkamerou na notebooku. Niektoré sú nenápadné, no deep web obsahuje aj miliardy hodín zaujímavých a kompromitujúcich záberov. Schopnosť hackerov zaznamenať video prostredníctvom webkamery v počítači skutočne nie je iba žart.

Zásielka ploštíc

Na deep webe môžete zadať aj požiadavky, na ktoré by ste sa inde ani neodvážili spýtať. napríklad obrovská zásielka ploštíc, ktorá by sa dala objednať na jednoduchý účel. Niekomu doslova zničiť život. Užívateľ urbanhawk1, ktorý sa v deep webe pohybuje ako ryba vo vode, potvrdil, ako bol svedkom masovej objednávky ploštíc, ktoré mali byť nasadené napríklad na hotel konkurencie.

Návody na všetko

Na deep webe existujú aj dokonalé návody na zostrojenie bomby, pyrotechniky, jedov aj drog, ale na predaj sú aj postupy a nástroje napríklad na dokonalú realizáciu vazektómie. Pre niektorých mužov je táto časť deep webu určite zaujímavejšia ako postupy pre teroristické skupiny.