MENU
Menu

Techmag Jedenie kapsúl na pranie nestačilo: Internetom sa šíri ešte šialenejšia výzva

Po nedávnom ošiali jedenia kapslí s pracím prostriedkom je na svete ďalšia výzva, ktorá vedie k vážnym zdravotným problémom. Dobrovoľné pálenie rúk na žeravom sporáku je ďalším nebezpečným trendom, ktorý sa začal v uplynulých dňoch šíriť internetom.

Jedenie kapsúl na pranie nestačilo: Internetom sa šíri ešte šialenejšia výzva
Účastníci výzvy s názvom „Hot coil challenge“ majú položiť svoje predlaktie na rozhorúčenú platňu sporáka a udržať ho na nej čo najdlhšie. Extrémne bolestivá výzva spôsobuje rozsiahle popáleniny tretieho stupňa.

Mnohí youtuberi si naháňajú prezretia aj pridávaním videí, ktoré spočiatku naznačujú, že chcú položiť ruku na sporák, ale potom ju odtiahnu preč a vysmejú svojich divákov, ako môžu byť takí naivní a myslieť si, že by si kvôli „lajkom“ zničili ruku.

Najhoršie vynálezy do domácnosti: Za toto nevyhadzujte peniaze

Vo videu nižšie nájdete chlapíka, ktorý zatúžil po sláve a preto si predlaktie naozaj spálil. Keď dal ruku na sporák, okamžite sa z nej začalo dymiť a v sekunde sa mu doslova uškvarila.

Zdá sa, že keď sú ľudia schopní upiecť si ruku alebo otráviť sa pracím prostriedkom pre slávu na internete, sú schopní urobiť už asi čokoľvek.

DISKUSIA
19.2. 2018 17:00
Diskusia