MENU
Menu

Techmag Je striptíz cez kameru neverou?

Internet ponúka neobmedzené možnosti, ako ukojiť svoje túžby inak, ako so svojou partnerkou, napríklad so ženou, ktorá vám na počkanie cez kameru urobí striptíz a predvedie erotické číslo podľa vašich predstáv. Je takáto zábava neverou?

Je striptíz cez kameru neverou?
Nevera môže mať oveľa viac podôb, než milenecký pomer v zmysle fyzického sexuálneho styku s inou osobou, než je vaša partnerka. Už minule sme vás informovali o mikronevere, ktorá zo zdanlivo nevinnej komunikácie dokáže vyvolať aféru, ktorá rozvráti váš vzťah (celý článok o tomto modernom fenoméne nájdete na odkaze tu). Ďalšou riskantnou zábavou, ktorá sa nebude páčiť vašej partnerke, je sledovanie žien, takzvaných camgirls, ktoré vám urobia striptíz a aj iné veci online.

FOTO: Ciao Nikki a Brie Bella! Dvojčatá v sexy prádielku

Dievčatá sa zvodne vlnia v erotickej bielizni pred webkamerou svojho počítača a za imaginárne žetóny, ktoré sa im premieňajú na skutočné peniaze, plnia požiadavky svojich fanúšikov. Ony ich nevidia, iba si s nimi píšu a za peniaze im splnia všetky priania. Používajú erotické hračky od výmyslu sveta a sú ochotné robiť aj také sexuálne experimenty, na ktoré priateľky a manželky ich klientov nechcú pristúpiť. Camgirls sú v tom nevinne, pretože všetko sa deje za dverami ich spálne, kde sú osamote a s nikým neprichádzajú do fyzického kontaktu.

Chcete viac erotiky na Netflixe? Takto sa k nej dostanete

Problém však nastáva na druhej strane, keď sa partnerky dozvedia o záľubách svojich mužov, ktorí vo voľných chvíľach venujú čas a peniaze sledovaniu slečny alebo dámy, ktorá tancuje tak, ako oni pískajú. Nie je to klasické porno, kde sa iba pozerá, ale v tomto prípade dochádza ku vzájomnej komunikácii a muž si necháva v reálnom čase plniť svoje sexuálne túžby inou ženou, než je jeho partnerka, čo je dôvod, pre ktorý sa virtuálne rande s camgirl dá považovať za neveru.

DISKUSIA
26.3. 2018 19:00
Diskusia