MENU
Menu

Techmag 4 sexuálne polohy, ktoré jej garantujú orgazmus

Každá vám povie, že to nevadí, ak nedosiahla orgazmus. Ale skutočnosť je taká, že by ho každá chcela. A hoci orgazmus nie je jediným cieľom milovania, bez neho je to ako jedlo bez soli. Takže vám prezradíme polohy, ktoré dokážu vylepšiť vašu povesť milenca o jej orgazmus.

4 sexuálne polohy, ktoré jej garantujú orgazmus
Nohy na ramenách
Veľmi dobrá pozícia pre ženu aj pre vás. Súčasne spája niekoľko výhod, ktoré vás bezpečne privedú k slasti a ju k orgazmu. Treba si uvedomiť, že najviac žien zažíva orgazmus prostredníctvom klitorisu. Takže by nemal pri milovaní ostať mimo hru. Táto poloha pritom vďaka nohám na vašich ramenách otvorí prístup k bodu G vo vagíne, ale zároveň koreňom penisu masírujete klitoris. Kombinácia, ktorej ženy neodolajú.

Ženy prekvapili: Prezradili, ktoré polohy sú najlepšie a čo si myslia o análnom sexe

Pozícia dieťaťa
Pozor, toto nie je pozícia na plodenie detí, to sa môže stať pri ktorejkoľvek. Je to pozícia prevzatá z jogy, kde je vnímaná ako dokonale uvoľňujúca. Tou ostáva aj pri sexe. A uvoľnenie je jedným zo základných predpokladov, aby si žena siahla na vrchol. Žena si sadne na päty a hlavu položí na posteľ, pričom ruky natiahne pred seba. Vy máte skvelý prístup odzadu a pomôcť jej rozkoši môžete aj masážou klitorisu alebo análneho otvoru pomocou prstov. Je to pozícia, ktorá mnohé ženy prekvapí, ako je v nej ľahké vrcholiť.

Super polohy pre tých, čo sa radi pozerajú

Zadok hore
Poloha odzadu je medzi ženami veľmi obľúbená. Samozrejme aj klasika na štyroch, ale ak jej chcete ešte lepšie, spravte to inak. Nech si z pozície mačky ľahne na posteľ, ale pod lonom má vankúš. Vďaka tomu sa môže úplne uvoľniť a panva jej smeruje nahor. To je príležitosť, aby si dokázala zatlačiť klitoris o podložku presne tak, ako jej to vyhovuje a robí dobre. Pritom jej vy pomáhate k rozkoši odzadu. Kombinácia, ktorú ženy neodmietajú.

Pozície, ktoré ženy milujú pri nevere

Jazdkyňa
Poloha, ktorá nikdy nesklame, pretože v nej si spraví žena všetko po svojom. Poznáme to sami. Vždy sa vieme k vyvrcholeniu dopracovať rýchlejšie, ako keď sa spoľahneme na partnerku. A tak je to aj u žien. Ony samé vedia, ako dopadnúť, aký zvoliť sklon, ako dosadať, ako hlboko aj rýchlo klesať. Je to poloha, pri ktorej navyše môžete ukázať ešte ďalšie kvality. Keďže je sex v rukách ženy, je viac ako pravdepodobné, že sa uspokojí skôr ako vy. No a potom môžete prejsť do niektorej z vyššie zmienených polôh a vyvrcholiť v nej po svojom, pričom žena odmenená druhým orgazmom vám dá Michelinskú hviezdu za dobroty v posteli.

DISKUSIA
24.10. 2019 15:00
Diskusia