MENU
Menu

Štýl Umenie, ktoré dostane každú ženu. Potrebujete naň len staré knihy

Zbaliť ženu si vyžaduje pevné nervy, dostatok odhodlania, neoblomnosti a často aj umeleckých sklonov. Nežné pohlavie totiž miluje chlapov s prekvapivými nápadmi, zbierkami a šikovnými rukami. Hlavne to posledné si dobre zapamätajte.

Umenie, ktoré dostane každú ženu. Potrebujete naň len staré knihy
Miniatúry z papiera
Nevie sa, kto s nimi začal, ale dnes sa tie najlepšie miniatúry z papiera radia k plnohodnotným umeleckým dielam. Najlepšie na tom je, že nepotrebujete mať toľko talentu ako renesanční umelci, ale iba trpezlivosť, nejakú predlohu a hŕbu starého papiera. Ideálne knižného, ktorý pomocou písma alebo kaligrafie sám zdobí jednotlivé umelecké kúsky.

Najdetailnejšie figúrky, aké ste kedy videli, sú z bambusu

To je tak romantické
Ženy sú namäkko z mužov, ktorí niečo dokážu tvoriť. A to znamená, že ak ju pozvete domov a ukážete miniatúry z papiera, je vždy dobré mať pripravené v chladničke suroviny na raňajky pre dvoch. Môžete vytvárať jednotlivé šperky z papiera, malé domčeky, stromy, celé dediny a venovať tomuto umeniu hodiny precíznej práce po večeroch.

Neznáme maľby da Vinciho: Skrývajú tajoné šifry?

Nakoniec dostanete nádhernú zbierku, ktorá zvýši vašu cenu na trhu slobodných mužov. Verte či nie, s papierom môžete doslova čarovať. Tvary a miniatúry nie sú ničím obmedzené, len mierou vašej fantázie. Tak smelo tvorte a veľmi skoro sa nájde aj žena, ktorá to ocení.

Prezentácia vlastnej tvorby je ako predohra
Nikdy nie je zlé ukázať žene, že máte schopnosti byť manuálne zručný. Nasekať drevo v kôlni tiež nie je práve najhoršie, ale čím budete mať jemnejšie výrobky, o to jej viac zažiaria oči. Vie totiž na počkanie vo vás identifikovať chlapa, ktorý sa nebojí jemnej práce. Takej, ktorá jej spraví dobre aj tam dole.

FOTO: Dvojníci v múzeách: Ako je možné, že sa tak podobajú?

Pretože nie všetko záleží len od veľkosti nástroja, aj šikovný pohyb prstov je to, čo žena od muža očakáva. Práve miniatúry z papiera môžu byť unikátnou formou predohry. Niektoré priam zvlhnú pri radostnom očakávaní z toho, ako spravíte ich, keď ste dokázali spraviť krásne veci zo starých kníh...

DISKUSIA
19.11. 2017 13:00
Diskusia