MENU
Menu

Štýl Trendy slnečné okuliare tohto roka

Slnečné okuliare k letu neodmysliteľne patria. Chránia oči pred škodlivým žiarením a umožňujú dobrý výhľad aj na pravé poludnie. Do veľkej miery sú však imidžovou záležitosťou. Takže nebuďte OUT.

Trendy slnečné okuliare tohto roka
Nepodceňte štýl
Hoci ide o okuliare, aj tie pánske podliehajú móde. Nie je totiž jedno, či si dnes dáte farebné lenonky, alebo rámiky typu Top Gun. Hoci sa módne trendy zvyknú opakovať, niektoré okuliare bude vhodné nechať tento rok odležať, iné vytiahnuť ako módne lákadlá.

Kovové a nezlomné
Titán je kov, ktorý aktuálne valcuje módne rebríčky a po hodinkách a šperkoch si získal aj srdcia milovníkov okuliarov. Titánové rámy sú jedny z najlepších, na aké môžete v tomto roku staviť. Chladný dizajn ocele je príjemne chlapský a okuliare aj čo to vydržia. Nemusíte ich teda skladať ani pri športovaní.

FOTO: Kempovanie v priehľadom stane ponúka jedinečný zážitok

Tmavý plast
Hrubé, čierne a plastové. Vyzerajú síce obyčajne, kým sa nepríde na to, že ide o jeden z najväčších hitov sezóny 2019. Nájdete takéto okuliare v horúcich novinkách každého módneho domu. Rozhodne masívne rámiky imitujúce dioptrické okuliare budú trendy aj na pláži.

Ikona s vynovenou tvárou
Michael Kors prišiel tento rok v znamení spojenia klasických okuliarov ako nosia piloti s novým tvarom aj farebnosťou. Nie je to zlé. Dva kovové pásiky nad nosom a moderný oválny tvar okuliarov je tak trochu inovatívny, možno excentrický, ale prečo nie? Na leto práve dosť osviežujúci.

FOTO: Ďalší bizarný ošiaľ: Ženy sa premieňajú na bábiky

Viacero odtieňov
Aj monotónne okuliare sa dajú využiť, ak sú čierne alebo kovové. Najmä športové značky však v tomto roku prezentujú trendy v štýle viacfarebných prskaných rámov. Ide o módnu záležitosť, ktorá vychádza zo surferskej módy a takéto okuliare sa hodia výborne napríklad aj k havajskej košeli.

Taliansky štýl
Hlavným lídrom je značka Gucci, ktorá však nie je sama v predstavení klasických pánskych okuliarov v talianskom štýle. Tenký kovový rámik, dva spoje nad nosom a nie príliš temné sklá, aby vám ženy mohli vidieť do očí a vy ich nimi hypnotizovať. Sú to ľahké okuliare, ktoré sú nielen pekné, trendy, ale vďaka menej temným sklám aj veľmi praktické.

DISKUSIA
30.5. 2019 12:00
Diskusia