MENU
Menu

Štýl Toto musíte mať. Japonské tričko z vás spraví chlapa

Leto je už v plnom prúde a ak sa vám nepodarilo počas zimy vypestovať pekné brucho a svaly, už to nestihnete. Avšak prichádza záchrana z Japonska v podobe trička, ktoré vám na počkanie vyrysuje perfektný pekáč kulturistických buchtičiek a ešte aj upgraduje hrudník. Na ulici sa budete konečne cítiť ako vymakaný mačo.

Toto musíte mať. Japonské tričko z vás spraví chlapa
Oblečte si nové telo
Túžba vyzerať dobre je každému blízke, ale nie každý sa dokázal k peknému telu dostať cez posilňovňu. Výhodou je, že ak ste v procese budovania svalovej hmoty, ale ešte to nie je dokonalé, môžete si nové telo obliecť na počkanie. Tričko Super Macho ponúkajú Japonci s doručením po celom svete, pretože každý muž chce byť sexy bez ohľadu na krajinu, v ktorej žije. Za v prepočte 36 dolárov si môžete kúpiť namakané prsné svaly alebo krásne tehličky na bruchu.

FOTO: Nudíte svoje okolie? Otestujte sa

Ako je možné byť mačom na počkanie?
Výroba trička využíva pokročilú technológiu tieňovania, vďaka ktorej sa na oblečenom tričku vytvárajú tiene, ktoré by sa tvorili na obtiahnutom oblečení v prípade, že máte postavu fitnes inštruktora. Samozrejme, ak máte 110 kilogramov a pivný kotlík, ani tričko vás nezachráni. No ak chcete vyretušovať pár kilogramov nadváhy, je to správna cesta.

FOTO: Najdrahšie chyby v histórii stáli milióny

Nevydrží večne
Tričko Japonci nevyšľachtili preto, aby ste si celý život pomáhali fejkom. Pretože nezabudnite. Raz to tričko dáte dole a potom baba uvidí, či ste jej už v zárodku klamali. Najlepšia vizitka to nie je. Je to však cesta pre tých, ktorí na sebe makajú, ale chcú mať o pár týždňov, či mesiacov viditeľnejšie výsledky, ako sa skutočne dostavia. Pre mnohých to je dokonca motivácia.

FOTO: Gény sú silné: Pozrite sa na dôkazy

Verzia pre ženy
Japonský výrobca si neposvietil len na túžby mužov po peknom bruchu, ale aj na túžbu žien po peknom poprsí. Preto prišiel s verziou pre ženy, ktorá ponúka poriadne nariasené prsia aspoň na pohľad. Takže pozor, ak uvidíte ženu s mega atraktívnym hrudníkom, ale bez výstrihu, môže to byť len fejk. Preto ak chcete pravé prsia, minimálne musí byť vidieť nahá koža. Inak dnes už nemôžete veriť ani vlastným očiam.

DISKUSIA
18.7. 2019 12:00
Diskusia