Keď je niekto navyše
Nikdy nie je príjemné ak sa manželom niekto priplichtí do života. Navyše nechcene. Mnoho mladomanželov však malo nepozvaných hostí nielen v posteli, ale aj na svadobných fotkách. Tam, kde majú byť dvaja, je ich minimálne o jedného viac. Navyše obvykle úplne nevhodne oblečených, postavených, či inak situovaných. Pobavte sa na momentoch, keď si dvojica myslela, že je sama v zábere. Nejde však vždy len o ľudí, ale aj zvery.

Kde to žije s promile
Najlepšie fotky sa fotia po dvoch promile v krvi. Na nich je obsiahnutá celá zábava. Najlepšie zábery vznikajú, keď oficiálny fotograf odíde a každý si myslí, že s fotením sa skončilo. V ére smartfónov je však každý fotograf a tak vznikajú situácie na nezaplatenie. Obliata nevesta, vyliata káva, keď niekto zabudne, že pri fotení s mladou dvojicou má v ruke nápoj a podobne.

Naprávanie šiat
Politicky korektný fotograf nikdy neodfotí ženu zozadu, keď o tom nevie a keď si napráva šaty, alebo vyberá tangáče zo zadku. No a potom je tu kategória fotografov, ktorým v krvi koluje zmysel pre netaktný humor. Ale na druhej strane, takéto svadobné fotky majú rozhodne väčšie čaro, ako tie strojené. Hlavne ak si predstavíme, čo to ženy pod tými róbami naprávajú.

Na veľkosti záleží
Pred svadbou, po svadbe aj na svadbe. Aj na svadobnej fotografii. Ak fotograf nemá zmysel pre fotenie perspektívy, že vyšší ľudia budú pôsobiť na fotkách ako z inej planéty. síce to pokazí pekný záber, ale rozhodne vylepší náladu.

Nevesta inak
Sú svadobné fotky, ktoré ukážu viac ako lásku k ženíchovi. Niektoré bozky skrátka vyzerajú v realite nevinne, zachytené na fotke akoby naznačili, že ženích možno nie je ten pravý. Trošku smiech cez slzy, ale aj ten sa počíta.

Všetky fotografie uvidíte v našej galérii.