MENU
Menu

Štýl Sladký dážď. To nie je sexuálna praktika, ale inovácia cukru ku káve

Chcete si vychutnať kávu inak ako doteraz? Viac štýlovo, viac hipstersky, viac atraktívne? Tak presne pre vás vymysleli unikátny zážitok z kávy, do ktorej vám bude kvapkať sladký dážď.

Sladký dážď. To nie je sexuálna praktika, ale inovácia cukru ku káve
Čína valcuje svet
Číňania už pochopili, že nielen prácou je človek živý, ale začínajú si užívať aj plody ich ekonomického rastu v podobe gurmánskych špecialít a luxusných bizarností. A keďže tento národ je prakticky nonstop zavesený na sociálnych sieťach, tak potrebujú neustále nový materiál na zverejňovanie. No a fotiť si obyčajné šálky z vychytených kaviarní je možno trendy na Slovensku, ale v Číne táto vlna už prehrmela. A tak si v Šanghaji môže zájsť do Mellower Coffee, kde vám navaria kávu určenú špeciálne na sociálne siete.

Pravidlá slušného správania v lietadle

Osladí ju sladký dážď
Vysypať si do kávy cukor alebo naliať do nej sirup, je nuda. Preto Mellower Coffee prišla s ponukou zavesenia nadýchaného cukru nad kávu. Cukor vyzerá ako chumáč cukrovej vaty, ktorú všetci poznáme. Teplota z kávy skoncentruje kryštáliky, vďaka čomu z obláčika cukrovej vaty začne pršať skutočný sladký dážď. Ten vám kávu osladí a zároveň aj schladí, keďže proces chvíľku trvá. Na druhej strene si nepopálite jazyk a máte čas nájsť ten najlepší záber. Pretože táto káva je viac o pôžitku na fotke, ako o tom skutočnom.

FOTO: Ďalší bizarný ošiaľ: Ženy sa premieňajú na bábiky

Je to zážitok, ale len na pohľad
Cukrový dážď vyzerá dobre na internetových fotkách a instastory. V praxi je to je trošku zložitejšie. Kvapky cukru totiž nepadajú presne do šálky, ale všade navôkol. Pretože cukrová vata sa prirodzene rozlieva po celom obvode. Fotky teda vyzerajú úžasne, no v realite musíte počítať so zakvapkanou šálkou, stolom, lepkavými prstami. Ale o takej prikrášlenej realite sú predsa všetky sociálne siete. Napriek tomu sa tento štýl uchytil a rozširuje sa po prevádzkach v celej Ázii. Nájdete ho aj v Kuala Lumpur, Malajzii, Thajsku a možno čoskoro bude cukrová vata kvapkať aj v našich hispterských podnikoch.

DISKUSIA
29.5. 2019 17:00
Diskusia