MENU
Menu

Štýl Šiltovky na leto: S ktorými budete extrémne trendy?

Keď slnko udrie do očí, tak niekedy ani slnečné okuliare nepomôžu. Dobrá šiltovka však zacloní tie správne časti tváre, aby ste nemuseli žmúriť, nezískali vrásky, ale pritom mohli poškuľovať na baby a vyzerať trendy.

Šiltovky na leto: S ktorými budete extrémne trendy?
Klasická bejzbalka
Aj tí, čo sa vôbec neorientujú vo svete módu už museli zachytiť, že minimalizmus je aktuálne v kurze. A zachvátil aj čiapky. Jednofarebná klasická bezjbalová šiltovka je šik. Pokojne aj biela, celá čierna, jednofarebná, najideálnejšia zo stopercentnej bavlny. Prírodná, jednoduchá, minimalistická a pokojne aj do desať eur. Áno, skutočne nie je drahé spraviť dojem.

Viete správne nosiť kravatu a motýlika? Neurobte zo seba ignoranta

Návrat rokov deväťdesiatych
Ak vám nesedia látkové šiltovky, takt toto leto si môžete pomôcť aj šiltovkou so sieťkou na zadnej strane. Ak vytiahnete plagáty hiphopových hviezd deväťdesiatych rokov, tak presne také vtedy nosili. A dokonca aj naopak. Presne tento druh šiltoviek sa vracia do módy, ale bez obracania šiltom dozadu. Sme predsa praktickí. Vzadu odvetraná hlava, vpredu šilt ako tienidlo.

Budú chlapi opäť nosiť sukne? Na svete je firma, ktorá to chce zariadiť

Tradičné značky
Šiltovka bola, je, aj bude spájaná so športom. Preto je fajn, ak sa vrátite k tradičným športovým značkám s ich logom. Pokreslené, bláznivé a farebné čiapky si nechajte zatiaľ v skrini, možno ich čas ešte niekedy v rámci módnych návratov príde.

NY
Znak, ktorý nikdy na šiltovkách nevybledne. Aj toto leto bude povestné NY v kurze. Ideálne nakombinované s rovným šiltom. Čo poviete? Páči sa vám tento štýl? Rozhodne to bude ďalšia do zbierky šiltoviek s iniciálami slávneho mesta.

Prečo majú ženy gombíky na opačnej strane ako muži?

Atletické a funkčné šiltovky
Aby si prišli na svoje aj bodyhackeri a milovníci vychytávok, tak v tomto lete sa chytili aj šiltovky s inovatívnych materiálov. Teda skutočné technologické skvosty s výnimočnými vlastnosti ako je odvádzanie potu, UV filter, prevetrávanie hlavy, selektívne tienenie, na čo si len spomeniete. Čím viac technológií obsiahne vaša šiltovka, tým viac budete trendy.

DISKUSIA
27.4. 2019 20:00
Diskusia