MENU
Menu

Štýl Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami

Babky zväčša bývajú na svojich vnukov a vnučky hrdé. 66-ročná Carmen Baughová zo Severnej Karolíny to však už trochu preháňa. Teda, „trochu" je veľmi slabé slovo. V jej dome sa totiž môžete pozrieť kamkoľvek a zrak vám spočinie na fotkách jej vnúčat.

Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami
Tapety, závesy, vankúše, obrazy, šálky. Takmer všetko v domácnosti pani Baughovej má na sebe fotky detí. Začalo to, keď si v novom dome vyberala, aké tapety jej budú zdobiť steny. Napokon sa rozhodla, že ideálnou voľbou bude vlastný námet. Zrejme vám nemusíme prezrádzať, čo nasledovalo.

Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami
Väčšina starých mám má doma pár fotiek svojich vnúčat, pani Baughová ich má stovky. Dokonca aj niektoré z jej blúzok a tričiek zdobia tváre malých detí. Niekto by si povedal, že je táto žena posadnutá, no a my si to hovoríme tiež.

Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami
Zaujímavé je, že nezvyčajná výzdoba nevadí ani jej manželovi Bobovi. Baughová však tvrdí, že on aj tak trávi väčšinu času na dvore či v garáži. Zrejme tak začal robiť krátko po tom, ako sa Carmen rozhodla pre toto nezvyčajné „skrášlenie" interiéru ich domu.

Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami
Bizarné tapety, vankúše či závesy naopak s klopaním si na čelo spomínajú Baughovej dcéra a susedia. Jej sestra Mary sa jej dokonca spýtala, či nechce navštíviť psychiatra, Carmen však ostáva neoblomná. Tvrdí, že je najpyšnejšou babkou na svete, a tento titul jej rozhodne nemôžeme uprieť. O jej psychickom stave by však mal asi naozaj rozhodnúť odborník.

DISKUSIA
11.6. 2016 8:00
Diskusia