Vlasy ako skutočná koruna krásy

Za 23 rokov jej narástli vlasy nie po ramená ani po pás, ale doslova pod nohy. Ako Anzhelika Baranova hovorí, svoje dlhé vlasy naozaj miluje. Ak si na ne práve nestúpi. To jej vie pokaziť deň. Svoje vlasy miluje a tvrdí, že sa ich nikdy nevzdá a rozhodne sa neplánuje ostrihať. Hoci občas sú s takto dlhým strihom naozaj komplikácie. Či už pri cestovaní, ale aj pri každodenných činnostiach. Napriek tomu je dnes Anzhelika Baranova známa prakticky po celom svete a popularitu získala aj na Instagrame. Dokonca pre to nemusela prakticky nič spraviť. Iba sa nedať ostrihať.

Ako sa stará o vlasy?

Ide kapitola, ktorá bude zaujímať skôr ženy, ale ak chcete byť džentlmenom a poradiť aj vašej dlhovlasej frajerke, ako sa starať o vlasy, tak jej poraďte, že Anzhelika Baranova si umýva vlasy dvakrát týždenne a následne ich iba prečeše jemnou kefou. Nič viac jej netreba a stačí jej no na príjemný vzhľad vlasov aj pevné korienky. Pretože udržať takú dĺžku si už skutočne vyžaduje poriadne pevné vlasové folikuly.

Barbie na ruský spôsob

Anzhelika by pokojne mohla byť ja predlhou pre moderné bábiky z rodu Barbie. Ide totiž o hračku založenú na česaní a tak by je hračkárska podoba mala o pár výhod naviac. Sama potvrdila, že si ju mnohí ľudia ako bábiku doslova fotia. Je atrakciou všade, kde vstúpi a preto priznala, že má skutočne veľkú radosť z toho, koľko zaujímavých príhod a dobrodružstiev zažíva len vďaka svojim vlasom. Ostáva už len veriť, že jej nikdy nezačnú padať.

Muži, ktorí milujú dlhovlasé dámy od nej nevedia oči odtrhnúť. Našťastie Anzhelika hojne zásobuje sociálne siete práve fotkami, ako, kde a čo so svojimi vlasmi zažíva. To, že je krásna, je už len bonus, ktorý ocení hlavne opačné pohlavie.