MENU
Menu

Štýl Rande bez alkoholu: Stále to môže byť zábava

Január je plný predsavzatí a medzi najčastejšie patrí zrieknutie sa alkoholu. No idete rande a vy neviete, ako to bez povestného pohárika s vínom vydržíte? Budete sa nudiť? Rozhodne nie. Je omnoho viac tipov, ktoré môžu na rande zafungovať lepšie ako alkohol.

Rande bez alkoholu: Stále to môže byť zábava
Alkohol nie je jediný
Na rande sa zvykne piť z dvoch dôvodov. Alkohol je pre menej smelých výborným spoločenským lubrikantom. To znamená, že strácate ostych a ste omnoho spoločenskejší, aj s bábikou na druhej strane stola sa vynikajúco zoznamuje. Navyše muži si myslia, že alkohol pridá žene na voľnosti a tak sa dočkajú aj nejakých intímnejších aktivít na prvom rande. Ale pozor, nielen alkohol to zaručí a všetko môžete zvládnuť aj bez toho, aby vás ráno bolela hlava.

Odhalili svoje tajomstvá: Ako často majú manželské páry sex?

Stavte na aktivitu, ktorú poznáte
Je veľmi dobré, ak ako miesto aj tému na rande vyberiete niečo, čo značne poznáte. Je jedno, či pôjde o prechádzku, nejaký šport, čokoľvek, je vhodné, aby ste to boli vy, kto partnerku prevedie novou oblasťou. Verte či nie, práve takýto postoj človeka, ktorý sa vyzná a môže mu ju zaujme. Okamžite vzbudzujete dôveru a často vyvolávate vlnu sympatií väčších ako pohár vína vo vašej ruke.

Frajerka pustila svojho drahého na dovolenku, ale dala mu desivé pravidlá

Zvážte vzdelávanie
Je to nezvyklé a o to lepšie. Choďte spolu na zážitkový seminár, na aktivitu, do múzea. Niekam, kde sa začnete spoločne vzdelávať. A verte či nie, niektoré takéto aktivity bývajú aj na víkendy. No a to už by potom bol v tom čert, ak by ste spali v rozdielnych izbách. Takto si môžete zlepšiť nielen vedomosti, ale nadviazať aj dobrý vzťah a prípadne aj milostné aktivity. Pretože žena, ktorú očaríte svojimi zručnosťami a aktivitou je ako opitá. Akurát je to trvácnejší efekt.

Buďte v posteli oplzlý: Pozrite sa, ako sa jej to bude páčiť

Zažite zábavu
Môže to byť aj kino, ale s dobrým vtipným filmom. Alebo lunapark, niečo smiešne. Vyjdite si napríklad aj na vtipné divadlo alebo čoraz populárnejšiu one man show. Prečo? Pretože smiech je vlastne tak trochu droga. Čím viac sa bude smiať, tým viac endorfínov si do tela pustí, tým jej bude lepšie a žena, ktorá fičí na endorfínoch je podstatne otvorenejšia, smelšia, aj radodajnejšia ako len pripitá.

DISKUSIA
12.1. 2019 18:00
Diskusia