Znie to ako scenár z hollywoodskeho filmu, no tento príbeh sa naozaj stal. Kolumbijčanka dokázala to, o čo sa márne snažili policajti i vojaci. Pomstila svojho manžela a postavila zločinca pred spravodlivosť. Muži zákona v meste Cordoba ju nazvali hrdinkou, a to právom. Roky strávila tým, že sa dostávala čoraz bližšie k prefíkanému zločincovi a zbierala dôkazy.

Rubén Darío Viloria Barrios vystupoval na verejnosti ako dôstojný obchodník a tí, čo ho poznajú, ho opísali ako hlboko veriaceho muža. V skutočnosti bol však v podsvetí známy pod prezývkou Juancho. Riadil časť prevozu drog zo strednej Ameriky do USA, nariaďoval popravy a šéfoval obchodu so zbraňami.

Bol takpovediac hlavou, ktorá všetko ovládala, no aktívne sa na zločinoch nepodieľal a úrady mu nedokázali nič prišiť. Koniec koncov, málokto vedel o jeho kriminálnych aktivitách, pár takých ľudí sa ale našlo. No a medzi nimi bola manželka muža, ktorého nechal Juancho z neznámych dôvodov zavraždiť. Žena najprv muža oplakala a potom začala spriadať plán pomsty. Votrela sa do Juanchovej blízkosti a postupom času dosiahla, že sa do nej zamiloval.

Žena v ňom napokon po niekoľkých rokoch vzbudila takú dôveru, že sa jej začal zverovať so svojimi ilegálnymi činnosťami. Polícia Juancha síce podozrievala od roku 2020, no chýbali jej presvedčivé dôkazy. Tie dodala až vdova. Dokonca pomáhala pri zatýkaní neslávneho zločinca. Juanchovi, ktorého hľadal aj Interpol, teraz hrozia desaťročia za mrežami. No a žena napokon dosiahla to, po čom túžila. Pomstila zavraždeného manžela a dostala jeho vraha do väzenia. Nie je vylúčené, že o pár rokov o nej nakrútia hollywoodsky film. No a vy budete môcť povedať, že ste už o nej počuli.