MENU
Menu
Ilustračné foto.

Štýl Prečo pri tréningu nepodceniť výber funkčného oblečenia

To, čo si dáme počas tréningu na seba, môže prispieť k tomu, aby sme cvičili lepšie, výkonnejšie a s väčším komfortom. Pozrite sa, čo všetko funkčné oblečenie dokáže a inšpirujte sa.

Hi-tech tkaniny odpudzujúce vlhkosť od pokožky, ploché švy znižujúce riziko odrenín či ergonomické strihy umožňujúce voľnosť pohybu aj pri najnáročnejšom tréningu. K tomu dizajn v štýle zlatých antických bojovníkov či geometrie opticky formujúcej chrbát a ramená – to sú trendy, ktoré sa objavujú vo funkčnom oblečení na tréning pre mužov.

Mať nezlomné odhodlanie aktívne pracovať na svojej fyzickej aj psychickej kondícii je absolútny základ, ktorý spája všetkých úspešných mužov v dnešnej digitálnej dobe. Počúvame to v ostatných rokoch odvšadiaľ - každý máme iné individuálne predpoklady, a preto neexistuje univerzálna cesta ani návod, ako sa dopracovať k vytúženej, tej najlepšej verzii seba samého. Povie to každý tréner či výživový poradca – nehľadajme univerzálne osvedčené série cvikov či systém kardio tréningu ani všeobecne fungujúci nutričný plán. Jediný účinný spôsob je nájsť a udržať si tú pre nás optimálnu cestu – vlastný režim telesného pohybu, vyváženej a pre nás prospešnej stravy a pri tom si strážiť rovnováhu medzi prácou a časom, kedy si jednoducho užívame život.

Keď hovoríme o fyzickom cvičení, s modernými technológiami predsa len prichádzajú pomôcky, ktoré dokážu tú našu cestu uľahčiť. Napríklad, výbava v podobe funkčného oblečenia a doplnkov dokáže jednoznačne prispieť k tomu, aby sme cvičili lepšie, výkonnejšie a s väčším komfortom, nech je náš tréning akýkoľvek.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: 4F

Modely z nových tréningových kolekcií pre mužov, ktoré predstavila na sezónu jar a leto 2020 športová značka 4F, ponúkajú niekoľko „vychytávok“ pre mužov, ktorí očakávajú od športového oblečenia to isté ako sami od seba – teda výsledky. Nové tréningové kolekcie prinášajú celé spektrum možností funkčného oblečenia a doplnkov. Boli vytvorené tak, aby spĺňali nároky všetkých. Nech sa nachádzajú na svojej ceste napredovania kdekoľvek - od kardio tréningu po cross-fit, od fitness centra po open-air gym.

Športové oblečenie, ktoré zvyšuje výkon aj formuje postavu

Kolekcia tréningového oblečenia Golden Warrior od 4F je vyrobená z osvedčeného materiálu, ktorý 4F ponúka a ktorý zaručí počas tréningu komfort vďaka schopnosti odpudzovať vlhkosť od pokožky. Kolekcia je zložená z celého radu tričiek a šortiek ergonomického strihu ako aj oblečenia určeného na tréning vonku: tréningových nohavíc, legín a mikín s tepelnou izoláciou vďaka vnútornej štruktúre. Táto sezóna sa nesie v znamení ušľachtilej čiernej farby, obohatenej o dotyky zlatej. Pocit z kombinácie športovej klasiky a využitia moderných technológií umocňuje anatomicky tvarovaná potlač inšpirovaná antickým brnením spolu s digitálnym vzorom geometrickej mriežky. 

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: 4F

Klasické modely tričiek a šortiek z novej kolekcie 4F Gym 4 Fit sú vyrobené z vlhkosť odpudzujúcich tkanín, ploché švy znižujú riziko odrenín a ergonomické strihy umožňujú absolútne voľný pohyb aj pri najnáročnejšom tréningu. Univerzálnu farebnú schému, pozostávajúcu prevažne z tmavomodrej, čiernej a sivej, oživujú plochy energickej červenej a geometrické prvky, ktoré opticky tvarujú postavu tým, že zdôrazňujú stavbu chrbta a ramien.

Konkrétne modely z aktuálnych kolekcií nájdete aj na stránke 4F, alebo si ich môžete prísť vyskúšať do predajní 4F:

  • Aupark Shopping Center, Bratislava
  • Forum Poprad, Poprad
  • Shopping Center Mirage, Žilina
  • Europa Shopping Centre, Banská Bystrica
  • Tulip Center, Martin
  • Centro Nitra, Nitra-Chrenová
  • Atrium Optima, Košice

Športovú značku 4F môžete sledovať aj na Instagrame a Facebooku.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: 4F
Autor: PR článok
21.2. 2020 0:05
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.