Nie je to o vulgarizmoch

Zlý chlapec nie je v ponímaní žien ten, ktorý robí druhým zle bez príčiny, alebo je jednoducho vulgárny. To je pre nich samoúčelné a povrchné. Zlý chlapec je pre nich dobrý práve tým, že má ostré lakte a vie sa presadiť v živote. A samozrejme taký chlap je z biologického, evolučného aj spoločenského hľadiska pre ženu omnoho zaujímavejší, ako ten, ktorý sa nevie postarať ani sám o seba, je bitý životom aj ostatnými.
 
Gangster má ten správny „šmak“


Záporní hrdinovia majú vždy tie najkrajšie baby. A funguje to tak nielen vo filme, ale aj v bežnom živote. Tí najväčší výtržníci si môžu dievčatá vyberať, zatiaľ, čo tichí introverti bez športového nadania sedia v kúte sami. Je to však imidž muža, ktorý sa nebojí výziev ani iných. Ženy totiž nepriťahuje to, že viete dokonale spočítať prvočísla, ale fakt, že ste ten, ktorý si vie aj pravidlá prispôsobiť na svoj obraz. Len to skúste. Akonáhle začnete vy určovať svoje pravidlá aj ženy na vás budú pozerať inak.

Hrdina ako hrdina

V ženskom svete sa na hrdinu pozerá rovnako blaženými očami. Nezáleží pritom, či ide o hrdinu kladného alebo záporného. S jedinou podmienkou, aj muž so zlou povesťou musí byť pre partnerku tým najlepším chlapom. Aj preto mnoho vrahov a mafiánov má milenky, ktoré ich milujú nielen v base, ale aj keď sú po smrti. Sú pre nich mužmi, a vždy budú, ktorých sa svet bál, ale ony vedeli, ako na neho a to mnohé ženy neskutočne priťahuje.

Zlé môže byť aj dobré

No a to platí hlavne v posteli. Pretože to nie je fáma, že mnoho žien sníva v sexe a plnohodnotnom znásilní. Dobre, nie je to o tom, že ich prepadne feťák v parku. Avšak to, že sa ich zmocní ich záporný hrdina, dá ich na štyri a vezme si ich telo bez slova, je naozaj favorizovaná predstava. Rovnako ako fakt, že drsnejší sex je skutočne v kurze. A uznajte, ten sa nedá realizovať s chlapcom dobrým do špiku kosti.