MENU
Menu

Štýl Podobu nezaprie: Túto kočku si mýlia s vojvodkyňou

Čerstvá vojvodkyňa a manželka britského princa Harryho Meghan Markle je krásna žena a dámy z celého sveta by chceli vyzerať ako ona. Danielle Harris má šťastie a vojvodkyni sa krásou sa hravo vyrovná.

Podobu nezaprie: Túto kočku si mýlia s vojvodkyňou
Danielle Harris sa až neuveriteľne podobá na Meghan Markle a preto sa jej denne sa jej stáva, že si ju niekto pomýli so slávnou Meghan. 33-ročná obyčajná žena si uvedomila, že sa podobá na herečku približne pred štyrmi rokmi, keď jej kamarát poukázal na rovnaké črty. Meghan bola v tom čase ešte len hviezdičkou, ktorej kariéra bola v rozbehu a preto Danielle tomu nevenovala zvláštnu pozornosť.

FOTO: Takto nezmyselne sa plytvá plastom, ktorý nám zamoruje Zem

Avšak, keď princ Harry začal randiť s Meghan Markle, jej hviezda začala raketovo stúpať a to zmenilo život aj Danielle, ktorú ľudia odvtedy zastavujú na ulici. V súčasnosti ju v mylnej domnienke, že ide o Meghan Markle, zastavia v priemere približne štyria ľudia každý deň. Dokonca aj predavačky v obchodoch sú z nej mimo, lebo si myslia, že ich obchod navštívila jedna z najslávnejších žien súčasnosti.

„Keby som dostala päť dolárov za každého človeka, ktorý mi za posledný rok povedal, že vyzerám ako Meghan Markle, bola by som strašne bohatá,“ povedala Danielle a dodala, že uvažuje nad tým, že by sa stala profesionálnou dvojníčkou vojvodkyne zo Sussexu.

FOTO: Tajomstvá svetoznámych pamiatok: Čo ukrývajú?

Danielle prirovnávanie k bývalej herečke lichotí a považuje to za veľký kompliment. Aj keď sú obe Američanky šťastne vydaté a vyzerajú takmer identicky, sú medzi nimi zásadné rozdiely. Zatiaľ, čo vojvodkyňa Meghan sa vydala za britského princa, musí dodržiavať protokol a novinári sledujú každý jej krok, jej dvojníčka Danielle si môže naďalej užívať svoje súkromie a žiť obyčajný život.

DISKUSIA
11.6. 2018 17:00
Diskusia