MENU
Menu
a

Štýl Osem vecí, ktoré ženy na chlapoch nikdy nepochopia

Za ženské pokolenie otvorene hovoríme, že hoci sa snažíme byť chápavé, načúvame a prispôsobujeme sa (teda niekedy), naozaj niektorým veciam svojich partnerov vôbec nerozumieme.

Nie nadarmo sa neustále opakuje, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Ako vidno a potvrdzujú to skúsenosti väčšiny z nás, na každej z "planét" sa inak upratuje, flirtuje či kamaráti.

Ich spôsob upratovania
Keď upratuje žena a keď upratuje muž, to sú dve celkom odlišné veci. Nejedna domácnosť už zahorela hádkou kvôli zle umytej kúpeľni alebo naoko upratanou izbou, ktorej všetky pokrčené tajomstvá sa skryli do zatvorenej skrine.

Musia byť ocenení
Keď však muži niečo urobia, musia byť ocenení. A to nahlas. Či už išlo o veľkú vec alebo len drobnosť v kuchyni, ich prácu treba pochváliť. A pokiaľ sa tak nestane, vypýtajú si to. Priznajte sa, že to robievate aj vy, hm?

Nepotrebujú sa vykecávať
Keď príde domov žena, celý deň by najradšej rozobrala od A po Z. Muž naopak potrebuje presný opak. Sadnúť si, mať chvíľu pokoja a nabrať nové sily na zvyšok dňa. Tento rozdiel je citeľný u mnohých párov a povedzme si rovno, že nám ženám prekáža.

Nechcú byť rozoberaní
Čo sa týka mužov, u mnohých platí radikálne pravidlo - nerozoberať ich v babskom kolektíve. Rovno povieme, že to nedodržiavame, ale vnímame až prehnane, ako to mužským polovičkám prekáža.

Neriešia romantiku
Nedorozumenia medzi ženami a mužmi pomerne často vznikajú aj kvôli romantike vo vzťahu. Žena niečo očakáva, muž to pojme úplne inak a z romantiky na výročie je jedna nepekná hádka. Každé pohlavie si proste vyznania lásky predstavuje inak.

Partnerka flirtovať nemôže
Čo je na mužoch pre ženy nepochopiteľné, to je ich postoj k flirtovaniu. Mnohí razia teóriu, že oni si slovne pošpásovať môžu, lebo to nič neznamená, no ich partnerka nie. Tá by sa mala držať úplne bokom od všetkých ostatných mužov a basta. Nechýba v tom ale náhodou férovosť?

Mužské priateľstvá
Priateľstvá medzi mužmi sú celkom iné ako tie medzi ženami. Každé pohlavie sa na kamarátske vzťahy pozerá po svojom a aj k nim tak pristupuje. Ženy sú často zaskočené, ako sa muži vedia k sebe správať a na druhý deň je všetko v poriadku, prípadne ako málo spolu zdieľajú veľké životné veci.

Všetko okolo "toho tam dole"
Samozrejme, medzi vecami, ktoré ženy nikdy nepochopia, je aj mužský vzťah k ich malému "kamošovi". Všetko, čo sa týka penisu, je u muža postavené na akýsi pomyselný piedestál a aj to je jeden z rozdielov medzi Marsom a Venušou.