MENU
Menu

Štýl Nové zistenia: Muž potrebuje 5 vecí, aby po ňom ženy šaleli

Bicepsy ako kulturista, tehličky na bruchu, zmysel pre humor, alebo plná peňaženka? Čo sú charakteristiky muža, ktorý dostane každú? A ak aj nie každú, tak minimálne toľko žien, že mu možno závidieť. Nové zistenia hovoria o tom, že ženy už vybočili zo starých koľají a mužov hľadajú na základe úplne iných ako vyššie spomenutých predností.

Nové zistenia: Muž potrebuje 5 vecí, aby po ňom ženy šaleli
Holá hlava
Je to skutočne jedna z vecí, ktorá ženy inšpiruje k tomu, aby sa po chlapovi znovu ohliadli. Chcú jeho holú hlavu vidieť aj z druhej strany. Mnoho mužov má kvôli plešatosti komplexy a pritom ženy milujú mužov bez vlasov. A pozor, aj mužov bez chlpov v podpazuší a okolo penisu.

Single vs. zadané ženy: Čo si všímajú na chlapoch?

Nedokonalé zuby
Nie je celkom jasné, čo za tým stojí, ale pre ženy sú nejakým zvláštnym spôsobom príťažliví muži s nedokonalým chrupom. Nehovoríme o zhnitých zuboch, ale chýbajúcich alebo krivých. Je to pre ne doslova ako afrodiziakum. Veď si len pozrite futbalistov, boxerov a hokejistov. Mužov, ktorí majú na každý prst aj desať žien do postele. Ich chrup je často krivý a vybitý a baby sú spokojné.

Ako byť viac sexi aj bez tehličiek na bruchu? Máme 6 tipov

Jazvy
Sú pre ne niečo ako vyjadrenie mužnosti a prežitých rán osudu. Znakom toho že aj dnešná generácia mužov s počítačmi v rukách vie zniesť životné situácie, po ktorých ostávajú jazvy. Presne tak. Živočíšnosť je niečo, čo ženy stále priťahuje.

Telesné ochlpenie
Ohanbie by malo byť vyholené, rovnako aj podpazušie, ale hrudník a ruky plné ochlpenia. Toto je pre ženy skutočne niečo: prehrabovať sa v prírodnom svetri na mužskej hrudi. Ak ste teda chodili na depiláciu, zabudnite. Pre ženy budete najviac príťažlivý, ak si dáte dole tričko a aspoň vzdialene pripomeniete Tarzana.

5 vecí, vďaka ktorým je balenie žien hračkou. O peniaze a vzhľad nejde

Záujem o ženu samotnú
Je to veľké plus, ak sa pri žene nebudete zaujímať len o jej prsia, nohy a zadok, ale aj o jej myslenie. To, čo ju baví a čo má rada. Schválne. Len tak skúste v rozhovore s ňou od bežných baličských rečí zakorčuľovať napríklad do témy, čo rada robí a máte ju na pekáči.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
1.11. 2018 10:00
Diskusia