MENU
Menu

Štýl Najstaršia modelka v Ázii prekvapuje vzhľadom, jej vek šokuje

Drvivá väčšina modeliek začína kariéru ešte pred dovŕšením plnoletosti a len tie najúspešnejšie končia až po 30-ke. Alice Pangová je však poriadnou výnimkou. Začala fotiť až pred tromi rokmi ako 93-ročná.

Najstaršia modelka v Ázii prekvapuje vzhľadom, jej vek šokuje
Pani Pangová býva v Hongkongu a tvrdí, že sa vždy obliekala elegantne a v súlade s módnymi trendami. Nikdy však nezvažovala kariéru v modelingu. Jedna z jej vnučiek však považovala starú mamu za svoju módnu ikonu a keď videla na internete reklamu jednej agentúry, ktorá hľadala modelky staršie ako 65 rokov, povedala si, že babku prihlási do konkurzu. Poslala agentúre jej fotky a Alice bola poriadne prekvapená, keď ju pozvali na fotenie. Pred výzvou však necúvla a rozhodla sa ju prijať. Dnes je z nej jedna z najznámejších seniorských modeliek v celej Ázii.

FOTO: Zábery, ktoré pobavia: Keď deti vyzerajú ako starci

„Pri prvom fotení som nemala ani poňatia o tom, ako pózovať," uviedla v jednom z rozhovorov. „Našťastie ma to naučili a postupne som si k modelingu vytvorila vzťah, ktorý trvá už tri roky. Robila som reklamu na kozmetiku i fotoaparáty a poviem vám, že je skvelé, keď vám ľudia hovoria, ako dobre vyzeráte."

FOTO: Kedysi a dnes: Koláže, ktoré vás bezpochyby pobavia

Alice Pangová sa narodila v roku 1923 a nikdy sa jej nesnívalo o tom, že raz bude pracovať pre značky ako Gucci či Valentino a už vôbec nie vo veku, ktorého sa dožije len málokto.

Najstaršia modelka v Ázii prekvapuje vzhľadom, jej vek šokuje
Za svoj vzhľad pod vlastných slov nevďačí cvičeniu ani diéte. Síce tvrdí, že si občas zacvičí, aby si ponaťahovala kosti, ale nemá vypracovanú žiadnu rutinu. Za vzhľad vraj vďačí najmä génom. „Mám svetlú pleť, pretože sa len málokedy vystavujem slnečnému žiareniu. Za veľa vďačím aj rovnej chrbtici, vek ma zatiaľ neohol. A to takmer vôbec necvičím," smeje sa 96-ročná žena.

FOTO: Mamy a dcéry, ktoré od seba nerozoznáte

Väčšina ľudí pani Pangovú obdivuje pre jej odvahu, pretože začať po 90-ke s novou kariérou si vyžaduje riadnu guráž. Nájdu sa však aj kritici, ktorí tvrdia, že by sa mala obliekať a správať primerane svojmu veku. Alice ich ignoruje a tvrdí, že všetko, na čom záleží, je jej spokojnosť. Môžeme s ňou iba súhlasiť.

DISKUSIA
22.9. 2019 0:00
Diskusia