Rock'n'roll Night Mare (1987)

Tento film má správny názov. Je to rokenrol a totálna nočná mora. Ide o projekt Jona Mikla Thora, ktorý je nielen hlavným hercom, ale aj scenáristom. Film ho predstavuje ako hrdinu s natupírovanými vlasmi, ktorý bojuje s mimozemskými nepriateľmi. Na záver filmu prichádza najzvláštnejšia bitka doplnená o epickú rockovú baladu. Pieseň napísal a naspieval, samozrejme, Thor. Mimozemská bábka je skôr smiešna než strašidelná a zdá sa, že túto scénu nakrútili na jediný záber. Herecké výkony, efekty a vlastne všetko je jednoducho zle. Pozrite sa a určite budete súhlasiť, že ide o jednu z najhorších bojových scén v histórii filmu.

Pit Fighter (2005)

V hlavnej úlohe sa predstavil Dominique Vandenberg ako Jack Severino. Na začiatku filmu si nepamätá svoj život, iba súboje v boxe. Ako film pokračuje, dozvedá sa čoraz viac o svojej minulosti. Nakoniec má veľký problém, keď si spomenie na zásadnú informáciu. Výsledkom je jedna z najhorších bojových scén. Ide skôr o prestrelku ako o pästný súboj, no to zrejme choreografiu neuľahčilo. Nakoniec Severinovi po zabití desiatok (možno stoviek?) nepriateľov dochádzajú náboje. Žiadny problém, potom už útočí mečom. Nakoniec ho ozbrojení nepriatelia porazia. Z nejakého dôvodu sa usmeje a následne ho muži úplne prešpikujú guľkami.

Mr. No Legs (1979)

Najstaršia scéna na zozname pochádza z filmu natočeného v roku 1979. Vo filme hrá zápasník Ron Slinker ako vymáhač mafie, ktorý nemá nohy. Pán No Legs svoje povolanie vykonával z invalidného vozíka, zo zeme, alebo z bazénu. Zobrazená bojová scéna ukazuje Slinkera, ako najprv spacifikuje nepriateľa z invalidného vozíka. Potom zosadne a zabije útočníka pomocou ninja hviezd ukrytých v kolesách. Vo všeobecnosti je celý film absurdný, no najmä táto scéna je jednoznačne jednou z najhorších bojových scén všetkých čias.

Gymkata (1985)

V roku 1985 sa filmoví producenti rozhodli, že by stálo za to obsadiť zlatého olympijského medailistu Kurta Thomasa ako hviezdu filmu. Thomas bol známy nielen svojimi gymnastickými schopnosťami, ale aj povestným účesom mullet. Určite však nebol dokonalým hercom. Film Gymkata však stál úplne na ňom, kde hral gymnastického ninju. Vďaka absurdnému konceptu je vo filme niekoľko bojových scén, ktoré sú naozaj hrozné. V tejto scéne Kurt Thomas zlikviduje niekoľko zloduchov pomocou najrôznejších gymnastických premetov.

Ninja: Silent Assassin (1987)

Režisér Godfrey Ho je známy svojimi ninja filmami. Počas kariéry režíroval viac ako 120 filmov, ale to neznamená, že sú všetky dobré. V tomto konkrétnom prípade sú herecké výkony neuveriteľne zlé. Táto scéna je posledná bitka vo filme. Všimnite si, že nikto z ľudí spočiatku nevyzerá ako nindža. Potom, keď sa dohodnú, že sa stretnú a budú bojovať „na život a na smrť“, všetky postavy sa ukážu vo výstrojoch. Zahodia reči a dohodnú sa, že ich boj bude „na život a na smrť“ a nasleduje šialenstvo. Spolu s prehnanou drámou, nadmerným nadávaním, divokými outfitmi a zbytočnými a nevhodnými zvukovými efektmi je jasné, že ide o jednu z najhorších bojových scén vo filme.

Undefeatable (1993)

Posledná bojová scéna sa nachádza v ďalšom „majstrovskom diele“ režiséra Godfreyho Ho. Film natočil v roku 1993. Ak trávite veľa času na YouTube, možno ste tento boj videli. Stalo sa virálnym a vyššie uvedené video (ironicky nazývané „Najlepšia bojová scéna všetkých čias“) má viac ako desať miliónov videní. Scéna začína tým, že útočník olizuje nôž. Obaja bojovníci pred súbojom a počas neho opakovane hrkútajú a nakoniec si vyzlečú košele. Keď sa objaví dáma a začne kopať, jedna z postáv letí do steny tvárou napred. Z tej steny trčal nôž, ktorý mu vypichol oko. To je len začiatok, pretože príde aj o druhé oko. Má jednoducho ťažký deň. Ak hľadáte gýčovité, prehnané bojové scény, ktoré naozaj nedávajú zmysel, táto scéna je nezabudnuteľná.