iPhone zo zlata
Táto značka mobilov predstavuje sama o sebe ligu, ktorú si niektorí ľudia kupujú len kvôli prestíži. Ako však zvýšiť cenu už aj tak nadhodnoteného telefónu? Predsa zlatom a diamantmi. Spoločnosť FALCON predstavila iPhone v úprave so zlatým krytom a diamantom na zadnej strane. Predala dva takéto kúsky. Putovali do rúk miliardárov z Indie. Vlastnosti tohto mobilu sa nelíšia od bežného iPhonu 6, ale ich cena je 40 milíónov eur za kus.

Obojok pre psa

a
Zdroj: Youtube/On Demand News

Chov psa nie je lacnou záležitosťou. Hlavne ak mu kúpite obojok za 3,5 milióna eur. Na prvý pohľad sa nelíši od tých, ktoré prídu z Číny, ale na druhej strane je plne vystlatý diamantmi. Jediný nepríjemným zistením je, že na obojok nedáte meno a adresu miláčika. Jednoducho sa tam nezmestia. Nie je ich kam gravírovať.

Orgazmus za tri milióny

a
Zdroj: Youtube/On Demand News

Tak prezentoval austrálsky šperkár Colin Burns svoje dielo, na ktorom pracoval 15 rokov. Ide o najdrahšie dildo na svete. Žena si pritom dokáže spraviť sama dobre vlastnoručne aj vibrátorom za pár eur. No za tri milióny dostane luxusný kúsok z bieleho zlata posiateho diamantmi, perličkami a všetko hrá v prospech rozkoše. Aj keď samotný Colin Burns upozorňuje, že pri hre s ním treba byť opatrný.  Je určený pre bohaté dámy, ktoré majú rady skutočne tvrdé nástroje. Pretože diamanty sú krásne, prírodné, ale v tvrdosti ich nič neprekoná.

Rúško za milióny

a
Zdroj: Youtube/On Demand News

Pred pandémiou ochorenia COVID-19 stáli rúška pár centov a boli zaujímavé hlavne pre chirurgov. S ich zavedením do ulíc sa stali oficiálnym módnym doplnkom a tak nie je možné aby sa tí, ktorí majú peniaze, neodlíšili od ľudí, ktorí doma šijú rúška z plachty. Tie aktuálne najluxusnejšie sú zdobené diamantmi a jedno rúško má cenu 1,5 milióna eur.   

Pohľad, ktorý zvedie každú

a
Zdroj: Youtube/On Demand News

Modré, zelené, hnedé? Zoznam očí, ktoré dostanú ženy do postele končí pri farbe diamantovej. Tým jednoducho žiadna baba nevie odolať. Iskrivý pohľad môžete mať pomocou šošoviek aj vy. Teda ak budete ochotní zaplatiť 15-tisíc eur za jeden pár. Takže aj charizma a uhrančivý pohľad, ktorý ženám rozťahuje nohy, sa dá kúpiť. Aspoň už vieme, koľko stojí.