iPhone 15 ešte ani nie je na trhu a už sa o ňom hovorí ako o vôbec najdrahšom telefóne. Nie však v sériovej verzii, hoci aj tá bude stáť nemalé peniaze. Hovoríme o „Diamantovej snehovej vločke“, luxusnom smartfóne, ktorý upravila ruská firma Caviar. Kryt je vyrobený z 18-karátového zlata a zdobí ho najmenej 570 diamantov a doplnok od anglickej klenotníckej firmy Graff. Ten je z platiny, bieleho zlata a diamantov. Niet divu, že cena za tento majstrovský kúsok je poriadne vysoká. Stojí 525-tisíc eur.

Firma Caviar pôvodne navrhla luxusnú verziu telefónu pre iPhone 14, tá ale stála „iba“ 500-tisíc eur. Verzia pre iPhone 15 je teda drahšia o sumu, za ktorú by ste si bez problémov kúpili nové auto.

Podobne ako u iných telefónov z dielne tejto spoločnosti nečakajte žiadne úpravy softvéru či hardvéru. Ide čisto len o skrášlenie zovňajšku smartfónu. Ak hľadáte telefón, ktorý vyniká unikátnosťou, lepší nenájdete. Nevedno síce, koľko ich Caviar vyrobí, no v prípade verzie pre iPhone 14 išlo len o tri kusy.