Vôňa muža pôsobí na ženy doslovne ako elixír. A platí to aj naopak. Je to jednoducho čisto chemic-ký fakt - ak si voniame, ľahšie nám to vo vzťahu funguje. Oriflame teraz prináša novú pánsku vôňu, ktorá je poznačená morom, jeho sviežosťou, čistotou a magickosťou.
Nová toaletná voda MisterGiordaniAqua bola inšpirovaná magickou vôňou mora, vaša vyvolená v nej pocíti drevito-akvatickú vôňu paliny, vetiveru a naplaveného dreva. Je to práve jemné hladké drevo vyplavené na plážach a vysušené na slnku, ktoré bolo pri tvorbe vône inšpiráciou. Voňajte jej ako priezračné more, ako chvíle oddychu a pokoja, staňte sa jej oázou slasti v skrytom zákutí na pobreží oceánu, vďaka novej vôni Mister Giordani Aqua.

Mister Giordani Aqua
Mister Giordani Aqua
Zdroj: Oriflame

Čarovná čuchová pamäť
Ak vaša vyvolená more miluje, je nová vôňa pre vás doslovne stvorená. Je totiž preukázané, že náš nos má skvelú pamäť a pamätá si vnemy, ktoré sa mu dostali v minulosti. Napríklad aj vôňu mora, ktorá ak sme sa niekedy v minulosti pri mori cítili príjemne, dokáže v nás prebudiť príjemné pocity. A to dokonca aj vtedy, keď si nespomenieme na žiadnu konkrétnu udalosť. Rovnako tak vy vďaka vôni Mister Giordani Aqua môžete vo svojej partnerke evokovať pocity, vďaka ktorým k vám priľne ešte viac. A o to nám všetkým ide.
Viac nájdete na www.oriflame.sk.