Vysnívaný dom na kolesách
Tyler Hjorting  a Lexi O'Brienová sú obaja barmani v Kalifornii. Ani tu však nezarábajú barmani také výplaty, aby si kúpili vilku na pobreží. Lenže táto dvojica tridsiatnikov si povedala, že nebudú svoje vysnívané bývanie splácať ďalších tridsať rokov. Namiesto do banky po pôžičku si preto zašli po autobus do bazáru. Veľmi rýchlo našli, čo hľadali.

Starý školský autobus
Mladá dvojica miluje slobodu a život. Preto nechceli investovať peniaze do nehnuteľnosti, ktorá by predstavovala záťaž ako finančnú, tak aj nutnosť väčšinu života stráviť na jednom mieste. To nebolo pre nich, preto sa poohliadli po mobilných domoch. V Amerike stále kočuje dosť ľudí , ktorí si prestavili dodávku na malý domov a žijú kde práve zastavia. Lenže  Tyler a Lexi chceli niečo viac luxusné a  spomenuli si na rockové hviezdy, ktoré chodia na koncerty nie autami, ale autobusmi. Dokonca našli na predaj starý školský autobus s funkčnými kolesami aj motorom. Bolo rozhodnuté.

Jedna divoká jazda
Tyler si vyhrnul rukávy a zamieril na Youtube. Našiel mnoho návodov a tipov, ako premeniť starý autobus na skvelé bývanie. Netrvalo dlho a dvojica vdýchla vozidlu nového ducha. Sedadlá nahradili stoly, stoličky, gauče, kuchynská linka aj pracovňa. Nič im nechýba. Svoj autobus nazvali prozaicky: „Jedna divoká jazda.“  Nápis umiestnili na prednú kapotu. Odvtedy slobodne brázdia svet a keď chcú aj na mesiace zakotvia na jednom mieste. Bez obmedzení, otravných susedov a hypotéky na krku. Autobus ich vyšiel na desaťtisíc dolárov, čo je rozhodne menej než aj tá najmenšia nehnuteľnosť.