MENU
Menu

Štýl Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek

Keď sa povie oblek, mnohým mladým mužom v hlave vyskočí názor, že to je nuda. Pokiaľ máte atletickú postavu, môžete si dovoliť experimentovať s klasickým oblekovým výzorom. Pozrite sa, akými variáciami môžete dopriať vášmu obleku jedinečný vzhľad.

Rolák

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek
Rolák v kombinácii s klasickým oblekom môže na prvý pohľad vyzerať ako oldschool. No po zaostrení si uvedomíte, a zaručene aj vaše okolie, že ide o netradičnú a úžasne štýlovú kombináciu, ktorá mladému chlapovi so slušnou postavou perfektne pristane. Ak k obleku a roláku pridáte aj trendový účes a jemné strnisko, vzbudíte dobrý dojem nielen v práci, ale aj medzi ženami.

Polotričko

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek
Tričko s golierom a pár gombíkmi pod krkom je netradičnou voľbou do obleku, ale dodá vám jedinečný šmrc. Nie je to príliš okatá náhrada košele a túto alternatívu budú všetci brať úplne v pohode. Najlepšou voľbou farby polotrička do obleku sú tmavé alebo veľmi svetlé odtiene sivej, modrej a zelenej farby.

Tričko

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek
Určite nikto nebude čakať, že si do obleku oblečiete tričko. Práve preto by ste to mali urobiť a šokovať vaše okolie. Len si dajte pozor, aby tričko nebolo extravagantné, na zaujatie vám bude stačiť úplne obyčajné basic tričko. Všetky ženy budú na vás nechávať oči a chlapi v košeliach budú iba ticho závidieť, lebo budete kráľom ležérnej elegancie s nádychom rebélie.

DISKUSIA
2.2. 2017 6:00
Diskusia