Holme je v Londýne známy aj ako „Biely dom Regent´s Parku“, a to najmä kvôli rozmerom a fasáde. Skutočne sa ponáša na sídlo amerického prezidenta. Má 40 spální, osem garáží, tenisový kurt, saunu, knižnicu a obrovskú jedáleň, všetko ako súčasť takmer 2700 metrov štvorcových obytného priestoru.

Holme dal v roku 1818 postaviť James Burton a budova slúžila ako sídlo rodu Burtonovcov. Potom ju prevzala univerzita Bedford College a v 80. rokoch 20. storočia sa dostala do súkromných rúk. Odvtedy bola viackrát na predaj, vždy za obrovskú sumu, no nikdy za ňu majiteľ nepýtal viac než dnes. Od kupca chce 285 miliónov eur.

Holme ešte prednedávnom vlastnila rodina zo Saudskej Arábie, banka jej však sídlo odobrala pre neschopnosť splácať úver. Banka očakáva, že predaj pritiahne záujemcov z Británie i celého sveta, no neočakáva sa, že by tu chceli majitelia bývať. Holme sa skôr stane súčasťou investičného portfólia.

Holme je jednou z najdrahších nehnuteľností sveta, no stále zaostáva za absolútnou jednotkou v rebríčku. Tou je rímska Villa Aurora, ktorej cena na realitnom trhu sa koncom roka 2022 pohybovala na úrovni 471 miliónov eur. Cenu zdvihol do astronomických výšin fakt, že v dome sa nachádza jediná známa nástenná freska barokového majstra Caravaggia.