MENU
Menu

Štýl FOTO: Mladý chlapec hviezdou Instagramu: Neuveríte, kým sa pre slávu stal

Kedysi chceli byť dvanásťroční chalani Indiánmi, dnes chcú byť influencermi a youtubermi a volia si na to rozličné spôsoby. Niekedy k tomu stačí len šokovať a niekedy mať skutočný talent. Thajský chalan, ktorý si hovorí Nes, má aj to aj to. A dnes má viac ako 300-tisíc odberateľov. No musel sa preto stať skutočnou ženou.

FOTO: Mladý chlapec hviezdou Instagramu: Neuveríte, kým sa pre slávu stal
Talent aj šokovanie
Veľa chalanov si v ťažkom období hľadania vlastnej sexuálnej orientácie možno vyskúšalo sestrine alebo mamine topánky. Prípadne si natreli ústa rúžom a tajne dali mejkap, ale rozhodne sa tým nechválili pred kamarátmi a už vôbec nie na sociálnej sieti. Nes je výnimka. Založil si profil, kde fotí svoj každodenný život chlapca, ale aj dvanásťročného transvestitu. Je to výstredné, šokujúce, ale treba uznať, že Nes disponuje aj značnou dávkou talentu. Pretože, ak by ste nevedeli, že má medzi nohami penis, na niektorých fotkách je na nerozoznanie od ženských modeliek.

FOTO: Vek je naozaj len číslo: Modelingová agentúra zamestnáva iba starcov

Rodičia ho podporili a urobili dobre
To, že si chalan začal brať maľovátka, si rodičia všimli dosť skoro, ale namiesto toho, aby mu dali do rúk loptu a poslali ho venovať sa chlapčenským hrám, dali mu pár tipov, ako si prvé skúsenosti s mejkapom užiť viac a vyzerať lepšie.

FOTO: Nejaké kilečko navyše? Aj s nadváhou sa dá urobiť kariéra modela

Táto ich voľba bola šťastnou, pretože Nes sa čochvíľa upravil na dokonale ženskú podobu. A začal zarábať, a to nie málo. Pretože jeho Instagram dnes živí nielen jeho, ale celú rodinu, ktorá mu darovala prvé šminky.

Stop tehličkám na bruchu, do módy prichádzajú tučkovia

Postavil dom aj vlastnú kariéru
Má dvanásť a už sa na sociálnej sieti pochválil domom, ktorý za zarobené peniaze nechal postaviť pre rodičov. A čo vlastne robí? Okrem toho, že zdieľa svoj chalanský každodenný život, promuje značky, robí návody líčenia a predvádza šaty. Veľmi rýchlo sa mu však z online sveta podarilo presadiť aj v offline prostredí. Má mnoho pozvánok na predvádzacie akcie nielen po Thajsku, ale aj v Číne. Aj takto sa skrátka dá robiť kariéra. Dnes si mnoho chalanov, čo si kedysi vyskúšalo rúž, možno búcha hlavu, že v tom nepokračovali.

DISKUSIA
24.11. 2018 18:00
Diskusia