MENU
Menu
Vreskot

Štýl Dobré vedieť: Veci, ktoré partnerke nesmiete dať na Valentína

Na internete nájdete stovky rád, podľa ktorých môžete vybrať pre partnerku ideálny darček na Valentína. Čomu sa však celkom iste vyhnúť? To vám zasa poradíme my.

Tabletky na chudnutie
Ak do internetového vyhľadávača zadáte heslo „diéta", zobrazia sa vám tisíce stránok. Ženy sú chudnutím a udržiavaním štíhlej línie úplne posadnuté, a to všetko len kvôli nám. Na druhej strane ale od svojich partnerov nechcú počuť, že vyzerajú ako hroch. V tom lepšom prípade je reakciou na túto vetu tichá domácnosť, v tom horšom nôž v chrbte. Ak chcete vzťah ukončiť, neexistuje lepší darček ako tabletky na chudnutie. Alebo áno?

Čistiace prostriedky
Samostatnou kapitolou ženského života je upratovanie. Zatiaľ čo chlap dokáže obývať domácnosť, v ktorej by sa povracalo aj prasa, ženy lipnú na čistote. Je dokázané, že presviedčaním mužov, aby im pomohli s upratovaním, strávia ženy až tretinu voľného času. Vzťah jednoznačne „vylepšíte" tým, ak partnerke darujete sadu čistiacich prostriedkov, ideálne v darčekovom koši s veľkým nápisom „Len pre ženy". Extrémisti môžu ísť ešte ďalej a kúpiť napríklad nový vysávač či práčku.

 

Porno
Muži zbožňujú sledovanie porna, no ženy, hoci si nejaký film pre dospelých občas pozrú, k tomuto druhu umenia nemajú až taký vrúcny vzťah. Ak jej darujete DVD s názvom Neposlušné študentky alebo Nadržané MILF-ky, zo stavu zadaný sa dostanete do stavu slobodný svetelnou rýchlosťou. Vyšperkovať to môžete darčekovou kartou, do ktorej napíšete: „Keby si bola v posteli taká ako ony." Koniec, padla, pobaľte si veci a hľadajte inú ženu.

Umelé kvety
Kyticou ruží nemôžete nič pokaziť, hoci to svedčí o absolútnom nedostatku fantázie a originality. Kyticou umelých kvetov naopak zničíte úplne všetko. Poznáte to? Ten smutný výraz, slzy na krajíčku, sklamanie, ktoré pomaly prechádza v nenávisť? Presne tak sa tvári žena, ktorá dostane umelé kvety. Darmo sa budete oháňať tým, že vydržia večne.

Kondičné jazdy
Patríte medzi tých šťastlivcov, ktorých polovičky jazdia autom ako Fittipaldi a nedá sa im za volantom nič vytknúť? Gratulujeme. Zvyšných 99 percent mužov už zrejme rozmýšľalo nad tým, že svojej drahej kúpia poukaz na kondičné jazdy v autoškole. Akokoľvek dobre to myslíte, akákoľvek je vaša starosť o jej bezpečnosť, s týmto darčekom jednoducho nezabodujete. Žena váš zámer odignoruje, urazí sa a na jazdy aj tak nepôjde. Ak sa s vami nerozíde, budete jej trápenie spojky a triafanie výtlkov musieť tolerovať až do smrti.

Hodinky
Poviete si: „Hodinky? Veď tým sa poteší každá." V tomto prípade ale ide o spôsob, akým ich darujete. Mali by byť čo najgýčovejšie a k nim musí byť pripojená karta s nasledovnou vetou: „Z lásky...a preto, aby si stále nemeškala." Ženy neznášajú, keď ich chlap súri. Darmo budete nadávať, že kino začína o 18:00 a ona sa o päť minút šesť ešte len maľuje. Čas pre nežnejšiu polovicu ľudstva plynie celkom inak ako pre mužov. S novými hodinkami už snáď meškať nebude, teda pokiaľ sa nerozhodne hodiť vám ich do hlavy. Možno ju to nakoniec bude aj mrzieť, ale predstavte si, že vás bez kondičných jázd vezie do nemocnice. To je už možno lepšie v pokoji vykrvácať doma ako riskovať brutálnu smrť na cestách.