MENU
Menu

Štýl Čo robia ženy, ak sa nám chcú zapáčiť?

Baby vždy rady ostávajú nenápadné a to aj vtedy, ak po nás vyštartujú. Preto si muži nie sú celkom istí ich správaním a nevedia odhadnúť, či chcú byť len milé, alebo im skutočne ide aj o viac. Sú ale veci, ktoré ženy robia iba v prípade, že sa mužom chcú votrieť do priazne aj do postele.

Čo robia ženy, ak sa nám chcú zapáčiť?
Sú ženské
Neznamená to, že sú vulgárne erotické, ale jednoducho ženské. Nežné, jemné, sú také, aby sme si ich trošku stotožnili s vysnívanými ženami. Vedia, že ak majú uspieť, tak nemôžu ukázať len prsia a vagínu, ale kus ženy. Príťažlivej, ženskej a ako sa povie, femme fatale.

Ako na ženy? Požičajte si dieťa alebo psa

Ak sa pri vás správa zrazu jemnocitne, usmiato a nežne, nie je to len profesionálny záujem.

Jemná submisívnosť
Je potrebné si všímať drobnosti. Pretože submisívny charakter príťažlivosti sa nepretavuje len do sexuálnej úrovne. Žena, ktorá o vás usiluje, sa podvedome prispôsobuje vášmu správaniu - zrkadlí vás.

Komplimenty, na ktoré majú ženy alergiu

V praxi to znamená, že si po chvíli dá ruky ako vy, aj nohy, opätuje vám postoj tela a vychádza vám v ústrety aj v rozhovore. Vtedy jej telo kričí túžbou po zoznámení s vami.

Odloží mobil
Toto je dnes takmer jeden z najdôležitejších poznávacích znakov. Stávate sa stredobodom jej pozornosti a ona na chvíľu zabudne sledovať, či jej pribúdajú srdiečka a palce na sociálnych sieťach aj na to, že by si mala asi spraviť selfie.

Ako sa kedysi balili ženy?

Telefón nechá v kabelke, alebo niekde mimo jej pohľadu. Je to v 21. storočí veľmi jasný znak sympatií.

Voňajú
Ženy, ktoré sa chcú páčiť inak voňajú. Jasné, používajú parfumy, no voňajú inak, ako keď si ich dajú v spoločnosti mužov, ktorých prítomnosť ich neteší. Ak máte pocit, že žena vonia inak, keď k nej náhodne pristúpite a inak, keď prestane vnímať okolie a je v interakcii s vami, máte to potvrdené. Jej telo by chcelo byť aj vaše.

Usmieva sa inak
Nie je to ten profesionálny úsmev. Po prvé trvá dlhšie, po druhé je milý a po tretie sa nedeje len ústami. Ak chcete vedieť, či má baba o vás záujem, mali by ste ju pristihnúť pri tom, ako sa usmieva aj na iných mužov. Ak na vás uplatňuje všeobecný úsmev, ste pre ňu aj rovnako nezaujímavý. Ak je ale úsmev srdečnejší, väčší a radostnejší, má vás radšej ako ostatných. Môžete si byť istý.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
6.11. 2017 15:00
Diskusia