Dámy, sledujete módne trendy a rady sa podľa nich obliekate? Túto sezónu si je naozaj z čoho vyberať. Predstavíme vám z nich 3, ktoré by vám podľa nás nemali chýbať. Pozrite si AboutYou výpredaj a nakupujte štýlové kúsky oblečenia za fantastické ceny. Zaručene v nich budete neprehliadnuteľná.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pexels.com

Farieb nie je nikdy dosť

Počas jari a leta je všetko akési pestrejšie a farebnejšie. Podobné by to v tomto období malo byť aj pri voľbe outfitov. Nebojte sa siahnuť po výraznejších farbách a vytvoriť tak odvážnejšie outfity.

Medzi najviac populárne farby tohto roka patria:

  • Modrá – obľúbená bude v jej sýtych odtieňoch, ale aj jemných svetlomodrých evokujúcich oblohu. Všetky sú viac ako vítané na sakách, šatách aj plavkách.
  • Žltá – túto charakteristickú farbu pre leto hrdo noste na šatách alebo na doplnkoch. V kombinácii s bielou vytvoríte pekný kontrast.
  • Olivovo zelená – populárnou bola už minulý rok a tento bude pôsobiť dokonalo sa maxi šatách či elegantných blejzroch.
  • Biela – nadčasová, vždy módna a ideálna na leto. Ponuka oblečenia je v nej bohatá, od jednoduchých topov, cez košele voľných strihov až po obľúbené saténové či ľanové šaty.
  • Viva Magenta – na záver nemôžeme zabudnúť na farbu tohto roka. Noste ju na výraznejších a väčších kúskoch oblečenia alebo len v podobe doplnkov či šperkov. Je to na vás.

Chystáte sa nakupovať? Využite Gate zľavový kód a ušetrite peniaze na ďalšie nákupy.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pexels.com

Denim – trend, ktorý pretrváva

IN bol, je a zrejme aj dlho bude. Presne tak, hovoríme o denime vo všetkých jeho podobách.

Koľkokrát vás džínsy zachránili, keď ste nevedeli, čo si obliecť? Takisto ste po nich určite veľakrát siahli s plánom vytvoriť skvelý look. Podobne ste už zrejme neraz ocenili denimovú bundičku.

Ako nosiť denim tento rok? Obliekajte si denim s denimom a nebojte sa kombinovať jeho viaceré odtiene. To je tento rok populárne. A hlavne za každých okolností vsaďte na pohodlnosť.

Štýlové sú aj široké nohavice či tzv. cargo nohavice. Pri troche kreativity s nimi vytvoríte nielen look do mesta, ale aj elegantnejší outfit.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pexels.com

Pestré štýly topánok

Obuv sezóny jar a leto 2023 definuje rôznorodosť, odvážnosť a praktickosť zároveň. Medzi must have na každý deň patria baleríny. V koženom prevedení si ich doslova zamilujete na každú príležitosť.

Aj keď teploty pomaly stúpajú, do svojich jarných outfitov zakomponujte aj vysoké čižmy nad kolená. Fantasticky budú vyzerať so sukňou.
Hitom tohto roka sú aj sandále na platforme, ktoré opticky predĺžia postavu. O vaše pohodlie a športový look sa postarajú sneakersy. No výborne budú vyzerať aj s elegantnými nohavicami.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pexels.com

Zaujali vás vybrané trendy z prehliadkových mól? Nech si obľúbite ktorékoľvek, najdôležitejšie je vaše pohodlie. Iba tak si príjemné slnečné dni užijete na maximum.