MENU
Menu

Štýl Chlapská obuv na zimu: Zaujme klasika aj nové nápady

Klasické kovbojky do zimy sú síce imidžovou záležitosťou tvrdých chlapov aj v mestskej električke, ale povedzme si pravdu. Zima už zďaleka nie je to, čo bývala, a tak sa okrem zateplených čižiem a vysokých topánok cez zimu uplatní aj trochu ľahšie prezutie. Vieme, na čo staviť v tejto sezóne, aby ste nepôsobili, že do zimy vstupujete z outletu.

Chlapská obuv na zimu: Zaujme klasika aj nové nápady

Zimná klasika do hôr aj do mesta
V tomto roku si môžete pokojne obuť zimné turistické topánky aj do mesta, nielen v prípade, že plánujte výstup na K2. Ak ste typ športový, pokojne sa hodí zaexperimentovať aj s farebnými šnúrkami alebo reflexnými prvkami.

FOTO: Je vám stále zima? Poznáme možné príčiny

Zaujímavé sú aj nadčasové modely, ktoré majú rovnaké tvary a dizajn už niekoľko rokov. Sú z kože a vekmi naberajú patinu a imidž. Aj túto zimu s nimi môžete prejsť stovky kilometrov neodhrabaných chodníkov bez hanby.

Chlapská obuv na zimu: Zaujme klasika aj nové nápady

Kožené klasiky
Čižmy, zateplené poltopánky, mestské kanady. To všetko je obuv, ktorá patrí k mužom, ktorí radšej ako vetrovku nosia saká a kabáty. V zime potrebujete ladiť s čiernym elegantným vizuálom a toto bude pre vás tá správna voľba, ako mokasíny k obleku. Muži štýlu men in black síce nemajú pestrú škálu možností, ale na druhej strane sú nadčasovo a moderne elegantní aj keď sneží.

Chlapská obuv na zimu: Zaujme klasika aj nové nápady

Zavrhnutý minimalizmus
Fanúšikovia zimných rolákov a pletených svetrov síce horko zaplačú, ale táto zima sa vyzliekla z minimalizmu a prejavilo sa to aj v obutí. Na zimu sa hodia kvalitné kožené tenisky, ale samozrejme s vyvýšenou podrážkou, aby ste si nenamočili nohy prípadným odmäkom.

VIDEO: Skutočná skúška pre ľudské telo: Najstudenšie preteky

Nikto nepovedala, že tenisky sú len jarná a jesenná obuv, čoraz viac milovníkov športovej módy si tieto modely obúva aj na zimné cesty. Hrubší dezén, vyšší podvozok a pokiaľ sa nemusíte brodiť snehom, ale mestskou čľapkanicou, bude to pohodlné chodenie. Akurát tenisky si pýtajú ozdoby, farby a čím viac, tým lepšie. Pretože na snehu treba zažiariť.

Chlapská obuv na zimu: Zaujme klasika aj nové nápady

Ťažký náklad
Znalci mužskej módy si možno pamätajú trend spred pár rokov, keď dizajnéri zimnej pánskej obuvi začali spájať klasické oxfordky s farebnými podošvami z vibrám. Ani tento rok nebudú podošvy druhoradé, aj keď farby tentoraz vybledli.

FOTO: Sexy zimné slečny, ktoré vás zahrejú

Poctivá drsná podrážka je poznávacím znakom na poltopánkach vybavených do zimy, ale aj na moderných teniskách určených na bežné nosenie. Jednoducho túto zimu aj muži chodia na vysokých podrážkach.

DISKUSIA
14.10. 2019 17:00
Diskusia