MENU
Menu
a

Štýl Boxerky ustupujú, vracajú sa „dedove lajdáky". Tešíte sa?

Už ste počuli od mamy, sestry či frajerky, že móda sa zvykne vracať? Tak tentoraz sa návraty dotkli aj pánskej spodnej bielizne. O čom je reč? Na módnu scénu prichádzajú klasické lajdáky. Presne tie, v ktorých si naši dedovia zvykli sadať aj k obedu a previevalo im náradie.

Domáce pohodlie
Domáca karanténa toho vo svete na počkanie veľa zmenila. Napríklad aj naše zvyky. Jasné, chceli ste vyzerať dobre, aj pod nohavicami, pretože pokušenie nikdy nespí. A nikdy neviete, kedy sa kolegyňa ulakomí na niečo, čo nemá doma. Lenže zrazu víťazí pohodlie. A to znamená, žiadne stiahnuté semenníky. K slovu sa tak začali dostávať omnoho voľnejšie strihy. Až to prerástlo do toho, že top značky spodnej bielizne mužom naservírovali poriadne veľkorysé trenírky.

Pohodlie a zdravie
Dve veličiny, ktoré si muži začali počas karantény vážiť omnoho viac ako čokoľvek iné. Preto sa dnes do popredia dostali trenírky z bavlny. Žiadna lesklá umelina, ale poctivé prírodné tkaniny, ktoré vaše prirodzenie poláskajú tak jemne ako nežná ruka smelej ženy. Ale to nie je všetko. K dispozícii dostávate voľnosť, priedušnosť a možno nič netušíte, že aj lepšie sexuálne zdravie. Pretože vedci, ktorí skúmali obtiahnuté oblečenie u mužov zistili, že môže viesť k poklesu schopnosti dosahovať erekcii a dokonca aj k problémom so spermiami. Voľné trenírky to vyriešia.

Ako módy doplnok
Trochu škrie, ak si kúpite značkové trenírky a nikto ich nevidí. Takže obmena. Návrhári vychytali zvyky našich starých otcov a pochopili, že väčšie trenírky nemusia pôsobiť len ako spodná bielizeň. Pokoje môžu plniť aj funkciu domáceho úboru. Frajerka vám povie, že to nie je sexy? Uvidíte, ako zmení názor, ak jej poviete, že ide o super módny trend. Ak vám niečo aj vykukne, nebude to už dôvod na úškrn, ale na to, aby ste si spravili romantiku rovno aj v kuchyni za stolom. Návrhári predstavili mnoho farieb, strihov aj druhov. Takže vrátiť sa do minulosti a ostať moderným je odteraz aj pohodlné.