Hviezda OnlyFans Kerstin Tristan (56) z Nemecka nahrala na svoj instagramový účet fotografiu pred a po, aby ukázala, ako sa zmenila v priebehu rokov. Potetovaná babička, ktorá má na sociálnej sieti 191 000 sledovateľov, v príspevku pridala tri fotografie, informuje denník Daily Star.

Na jednej z nich je teraz, keď sa pýši svojím "pokresleným" telom, pričom má na sebe len biele bikiny, a druhá je tiež z nedávnej doby, avšak zbavila sa make-upu, aby fanúšikom ukázala, ako vyzerá s "nahou" tvárou. Tretia snímka z roku 2013 je z obdobia, keď ešte nemala rozsiahly body art. Na nej Kerstin vyzerala sviežo, popíjajúc z koktailu, pričom oblečené mala strapcové šaty a na tvári minimálny make-up.

Bývalá taxikárka začala s tetovaním pred viac ako šiestimi rokmi. Dnes svoje telo predvádza na viacerých sociálnych sieťach vrátane OnlyFans, kde zdieľa obsah pre dospelých. Zrelá modelka často ohuruje svojich obdivovateľov pózovaním v skromných outfitoch alebo vo vyzývavej spodnej bielizni. A fanúšikovia sú z nej hotoví!