MENU
Menu

Štýl Ako mať frajerku a neostať na mizine? Dáme vám neoceniteľné rady

Frajerku chce mať každý, ale málokto si uvedomuje, že to neznamená sex zadarmo. Žena ide do peňazí a čo sa týka intenzity sexu, ide vo vzťahu o poriadne drahé zážitky. Na druhej strane sa to dá ustáť, ak budete používať aj skutočný rozum, nielen ten, čo je v nohaviciach.

Ako mať frajerku a neostať na mizine? Dáme vám neoceniteľné rady
Začnite opatrne
Alison Norrisová je žena a zároveň finančná poradkyňa, takže sa ju oplatí počúvať. Vie, čo ženu poteší a čo predýcha bez pocitu, že na nej chcete ušetriť. Alison totiž tvrdí, že ak aj chcete ženu prekvapiť a dať jej nejaký dar, tak začínajte postupne. Je totiž problém, ak na prvé narodeniny dáte dar za stovky eur a na výročie ju vezmete na luxusnú dovolenku. Ak už v úvode dáte dary, ktoré sa len veľmi ťažko prekonávajú, bude vás to stáť balík. Navyše sa nedá stupňovať donekonečna. Lepšie je staviť na maličkosti, ktoré potešia a nemusia skutočne nič stáť. Je rizikové, ak začnete mieru lásky merať peniazmi.

Dozreli ste na vzťah, alebo si musíte ešte užívať? Zistite to

Robte veci spoločne
Je prirodzené, že drink zaplatíte, aj večeru, aj dovolenku, ale je rovnako vhodné, ak to urobí aj polovička. Tiež vás môže pozvať. A je rovnako prirodzené, že navrhnete veci, ktoré by ste si mohli kúpiť spoločne. Toto nastavenie je veľmi dôležité. Alison tvrdí, že sú veci, ktoré kúpite sám a potom sú veci, ktoré rovno poviete, že by mohli byť spoločné. Nie je na tom nič zlé, ak sa na niečo zložíte, alebo si to doprajete spoločnými silami. Navyše to prehlbuje spolupatričnosť za spoločne vytvorené či kúpené veci.

Toto vám nikto dopredu nepovedal: Ako sa zmení váš život po svadbe?

Nemíňajte na zbytočnosti
Niektoré veci jednoducho nemusíte kupovať. Je to tak. V súčasnosti je síce enormný tlak na konzum, ale práve tak oddelíte zlatokopku od ženy, ktorá by s vami ostala, aj keby ste ostali bez jediného eura. Nepotrpí si na všetko, čo je práve „in". Aj pri žene, tak ako pri vás, je vhodné zvážiť, či ide o dobrú a potrebnú vec, alebo zbytočnosť. A samozrejme, mali by ste ísť príkladom.

Stojí váš vzťah za záchranu? Pozrite sa

Stavte na zážitky a nie veci
Najlepšie veci sú zadarmo a táto pravda platí aj platiť bude. Rozhodne si šťastie, lásku ani pohodu nekúpite. Spravte si pekné chvíle svojpomocne. Naozaj potrebujete drahé reštaurácie, ak si môžete navariť doma? Musíte ísť na luxusný pobyt, ak stačí vyjsť na turistiku? Možno zistíte, že nie všetko musí stať mnoho peňazí, aby ste boli spolu šťastní a zamilovaní. Prestaňte premýšľať systémom, čo si môžete kúpiť, ale čo môžete spolu prežiť.

DISKUSIA
27.2. 2019 15:00
Diskusia