MENU
Menu
a

Štýl 8 najlepších meme-účtov na Instagrame: Bavia sa na nich milióny ľudí

Či ich máte radi, alebo nie, sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Jeho výraznú časť trávime online, a práve to je pole pôsobnosti pre meme vtipy. Sú zábavné, reagujú na aktuálne a najmä reálne veci a hoci niekedy idú cez čiaru, zaručene pobavia. Ktoré meme-účty na Instagrame sú tými naj?

@epicfunnypage: 17,3 milióna sledovateľov
Neľakajte sa, že tento účet je súkromný. Mnohé meme-profily to tak robia, aby mali lepšiu základňu followerov (biznis je biznis), no na obsahu sa to nepodpisuje. Tento profil ponúka 10-krát denne možnosť dobre sa pobaviť najmä na deťoch či zvieratách.

@fuckjerry: 15,5 milióna sledovateľov
Táto stránka sa od roku 2012 poriadne vypracovala. Začala s cielením na mileniálov, ale ich humor sa natoľko rozšíril, až sú na svete jedným z top meme-účtov. Hlavy v pozadí dokonca založili televíziu s rovnakým názvom.

@daquan: 15,1 milióna sledovateľov
V roku 2014 začal mladý Kanaďan s printscreenmi postov z twitteru a pridával k nim vtipné komenty. Dnes? Je jedným z najúspešnejších meme-účtov na svete a zo svojej izby sa presunul do kancelárie na Manhattane. Daquan Gesese je jedným z tých, ktorým sa podarilo na internetovej zábave poriadne zbohatnúť.

@sarcasm_only: 14,9 milióna sledovateľov
Obsah tohto účtu je primárne ženský, ale popularita publikovaných meme vystrelila aj mimo pôvodne zamýšľanej skupiny. Vtipy o hygiene, strese či mužoch sú proste chytľavé, lebo sú zo života.

@thefatjewish: 11 miliónov sledovateľov
Kto by ho nepoznal? Vlastným menom Josh Ostrovsky sa internetovo zviditeľnil, keď sparodoval v Amerike veľmi populárne cvičenie na stacionárnych bicykloch. Od tohto prelomového roku 2013 išla jeho stránka výrazne hore a je nielen úspešný, ale stal sa aj jednou z najznámejších insta-celebrít Ameriky.

@LADbible: 9,3 milióna sledovateľov
Tento účet má podobne ako mnohé iné jasnú cieľovku. Je ňou mladý chalan, ktorého baví pitie, hranie, šport, autá a samozrejme, baby. Tomu sú prispôsobené aj vtipy, ktoré do sveta vypúšťa a nakoľko za ostatné mesiace pomerne dosť poskočil v počte sledovateľov, je jasné, že meme-čka sa uchytili aj inde.

@lmao: 9 miliónov sledovateľov
Zrejme túto stránku sledujete, ale viete vlastne, čo jej názov znamená? Ide o skratku výrazu v angličtine "laughing my as off". Prekladať to určite netreba. Účet na dennej báze ponúka vtipné videá a fotky, samozrejme, zábavné komentáre k tomu.

@couplesnote: 9 milióna sledovateľov
Nič pre single ľudí, ktorých tento stav nebaví. Účet s názvom Couplesnote totiž robí meme-čka hlavne o láske a vzťahoch, a pomerne dosť poukazuje na nevýhody single života. Zdá sa to ako veľmi oklieštená téma, ale 9 miliónov ľudí je dôkazom, že to funguje.