MENU
Menu

Štýl 10 návykov, ktoré vás spravia atraktívnejším u žien

Tajomstvo donchuanov odhalené. Stačí preniesť desať jednoduchých rád do praxe a budete neodolateľnými.

10 návykov, ktoré vás spravia atraktívnejším u žien
Choďte hlbšie
Nejde o prezentáciu mužnosti, ktorá žene naznačí, že ju určite vyplníte až po okraj. Atraktívnym sa chlap stane, ak sa zaujíma o ženu nielen pohľadom. V praxi to znamená klásť otázky na jej záľuby, túžby, ciele a ona sa vás bude držať ako kliešť.

Cesta cez priateľstvo

Baby milujú kamarátov a ak po nich hneď nevyštartujete ako nadržaný pes, hneď si vás obľúbi. No a kamaráti s benefitmi sú v ženských očiach vysoko hodnotení. Možno si chvíľu počkáte, no kamarát je pre baby vždy atraktívnejší ako neznámy. Keď budete mať veľa kamarátok, nebude musieť doma masturbovať.

Hýbte sa
Na každom človeku vidieť, či televízny fanúšik, alebo sa minimálne trikrát do týždňa vypotí v posilke. Nemusíte mať biceps, čo sa nevojde do trička, ale baby letia na tých, čo majú niečo odcvičené. Pretože aj v posteli nechcú teoretika, ale gymnastu, čo ich poriadne vyobracia.

Stavte na zdravé jedlo
Na údené koleno sa baby nebalia. Skúste si však objednať zeleninový šalát a uvidíte, čo znamená „všetky oči na mne" v praxi. Nikoho už nebude zaujímať, že sa tajne doma dotlačíte maďarskou salámou. No ženská časť reštaurácie k vám vzhliadne s obdivom.

Žite v súčasnosti
Ženy milujú nebojácnych hrdinov a chlapov, čo majú svoje sny. Žijú v prítomnosti, sú zábavní a netrápi ich, čo bude zajtra. Najviac žien mali vždy piráti, umelci a búrliváci. Ženy rady ochutnajú z mužskej živočíšnosti bez starostí.

Ukáž nedokonalosti
Tento trik na ženy dokonale platí Každý zúfalec sa snaží pred babami vyzerať čo najlepšie. No a tí skutočný majstri balenia priznajú svoje negatíva. Samozrejme len tie ktoré, chcú a nie sú závažné. To ženy uspokojí, že nie ste dokonalý, ale správny chlap, čo si vie priznať, že nie je majster sveta. Máte u nich paradoxne body navyše.

Dobre sa vyspite
Nedostatok spánku sa odrazí na výkonnosti, pleti, svaloch aj v posteli. Spávajte minimálne 6 až 8 hodín a spoznáte, čo to znamená mať okamžitý úspech u žien. Nemusíte nič robiť, iba odpočívať a výsledok sa dostaví.

Nájdite si zaujímavé hoby

Prirodzene také, čo bude lákať ženy. Takže futbal, automobily a sex hneď vyškrtnite. Skúste povedať, že čítate, cvičíte jogu, zdravo sa stravujete a hneď máte na každý prst desať, čo budú tíško sedieť, počúvať a už ich ostáva len položiť na chrbát...

Zaujmite bežnými vecami
Pre ženy nie sú najatraktívnejší muži, ktorí si s nimi vedia užiť obyčajné veci. Prechádzku, čas v kaviarni, pekné počasie. Ukážte jej, že sa viete tešiť z maličkostí a ona vám bude zobať z ruky.

Odlíšte sa
Mať auto ako všetci, tetovanie ako cez kopírku, plavky, tenisky aj oblečenie, dokonca ešte aj slovník ako každý druhý je out. Buďte originál, ukáž, že si iný a to pritiahne záujem žien ako magnet.

DISKUSIA
12.6. 2016 8:00
Diskusia