MENU
Menu

Spektrum Soche siahajú na penis tisíce žien, takto jej ho vyleštili

Aký penis majú ženy najradšej? No predsa vždy pripravený, tvrdý a funkčný. A presne taký nachádzajú v Paríži na najznámejšom cintoríne. Ženy z celého sveta chodia do tejto francúzskej metropoly iba s jediným cieľom. Dotknúť sa penisu Victora Noira.

Soche siahajú na penis tisíce žien, takto jej ho vyleštili
Pán cintorína
Ak budete niekedy chodiť po francúzsku, rozhodne neobchádzajte cintorín Père Lachaise. Pretože tu to žije viac ako kdekoľvek inde. A hlavne sem chodia nezadané ženy, takže máte veľké šance odísť s nejakou aj vy, keďže tí, ktorí tu už ležia, sa veľmi k činu nemajú. Zato nadržané ženy tu siahajú na všetko.

V Číne odhalili sochu boha vojny, je veľkolepá

Po tom, ako bozkami doslova takmer zničili hrob spisovateľa Oscara Widla, sa ich pozornosť presunula len pár metrov vedľa. K soche Victora Noira, teda presnejšie k jeho erekcii, ktorá vyzerá tak nápadne ako prirodzenie Dalibora Jandu v dobrom zábere.

Galéria pod vodou: Takto vyzerá Atlantída

Celé to začalo hrdinstvom
Victor Noir nebol vždy pán s obchytaným penisom. Pôvodne išlo o novinára, ktorý sa v 19. storočí dostal do sporu s Pierrom Bonapartem, prasynovcom slávneho cisára Napoleona I. Nakoniec sa rozbroje zostrili a Pierre novinára zastrelil. Za vraždu nebol nikdy odsúdený, čo vyvolalo odpor a vzbury po celom Francúzsku. Ktovie ako by to nakoniec dopadlo, ale práve v tom roku padla aj vláda a príbeh o hrdinskom novinárovi ostal.

FOTO: Výnimočné sochy z piesku: Sú vypracované do detailu

Hrdina, ako sa patrí
O niekoľko rokov neskôr dostal sochár Jules Dalou ponuku zhotoviť novinárovi pamätník a tak si povedal, že to nebude hrdina bez poriadneho nástroja. Preto mu po smrti doprial poriadne nafúknuté nohavice. O soche sa veľmi skoro rozniesol chýr, že žena, ktorá sa dotkne pier a penisu sochy, otehotnie. Takže sem začali prúdiť davy žien, ktorým sa nedarilo otehotnieť. To malo za následok vybudovanie ochranného plotu okolo sochy.

Nebol nič platný, ženy máločo zastaví a tak bol krátko na to z bezpečnostných dôvodov demontovaný. Dnes už je k soche teda voľný prístup, aj zodpovední zistili, že ženám sa nedá stáť v ceste. Pery a penis Victora Noira sú teda krásne vyleštené, zatiaľ, čo na ostatných častiach bronzu vidieť jasný zelenkastý odtieň oxidácie.

DISKUSIA
26.8. 2017 20:00
Diskusia