MENU
Menu

Spektrum Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu

Zobrať partnerku na výlet do stanu alebo do lacného hotela pôsobí ako zaručená antikoncepcia. Lenže potom sú miesta, ktoré majú silu afrodiziaka, a noc bude znamenať, že sa príliš nevyspíte.

Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu
Zámok Vígľaš (Foto: Shutterstock)
Zamierte na východ od Zvolena a dostanete sa do obce Vígľaš, kde na vás čaká zámok, ktorý povstal z popola. Doslova. História hradu siaha do 14. storočia a začal ho stavať Ľudovít I., neskôr ho dokončil Žigmund Luxemburský.

Najväčšie hrady sveta: aj Slovensko je na zozname

Poškodili ho ale konflikty s Osmanmi, druhá svetová vojna a celý vyhorel. Dnes je prakticky postavený celý nanovo. Môžete tu zažiť dokonca aj tematické noci, strašidelné nocovanie, alebo si užívať luxus hradného pána so svojou láskou. Je to na vás, ale ak sa vám zunuje sex na posteli, blízky les privíta vaše ďalšie dobrodružstvá.

Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu
Kaštieľ Belá
(Foto: Shutterstock)
Leží len 12 kilometrov od Štúrova, takže si užijete južné Slovensko vrátane dobrého vínka a žena sa tu rozpustí blahom. Nie je presne zaznamenané, aký je kaštieľ starý a kto ho dal postaviť, no isté je, že patril vždy k najkrajším sídlam šľachty. Turci ho síce zničili, ale nedostali na kolená.

Keď Nemci s Američanmi bránili hrad proti nacistom

Definitívnu bodku za jeho krásou dal socializmus, ktorý ho premenil na väzenie politických väzňov, ale aj na sklad. V roku 2008 ho zrekonštruovala vnučka posledného majiteľa, grófka Krockow. Takže ešte stále tu prúdi modrá krv. Je to romantika, ktorá ženám musí roztvoriť nohy. Pretože na tomto mieste si chce užiť sex každá. Obrovský park, luxusné zariadenie, bohatá história plná modrej krvi. Presne na týchto miestach to robila aj šľachta. To je čisté afrodiziakum.

Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu
Kaštieľ Mojmírovce
(Foto: Wikimedia/LMiH)
Je krásny, sobášia sa tu mnohé slovenské celebrity, ale to nie je na sex také mazivo, ako keď nazriete do histórie. Pod základným kameňom je podpísaný rod Huňadyovcov, ale kaštieľ v modernej histórii slúžil ako kasárne, škola a dokonca tu boli lekárske ordinácie. A tie nie sú nikdy spájané s pozitívnou energiou.

VIDEO: Virtuálna prehliadka Fiľakovského hradu: ako vyzeral pred zničením?

Aj preto sa už viacerým hosťom stalo, že tu nebolo všetko s kostolným poriadkom. V kaštieľoch je ale potrebné byť na podobné situácie pripravený. Ukážete sa ako hrdina, ako bojovník, ako rytier, ktorý nemá strach a ochráni svoju princeznú. No a odmena? Predsa právo prvej noci.

Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu
Kaštieľ v Beladiciach
(Foto: Wikimedia/János Korom)
Nachádza sa v Beladiciach, kúsok od Nitry. Zaujímavosťou je, že ide o národnú kultúrnu pamiatku. História kaštieľa siaha do roku 1820 a potom putoval z rúk do rúk niekoľkých šľachtických rodov. Na rozdiel od iných kaštieľov a zámkov je tu zachovaný aj pôvodný duch, ktorý reprezentuje napríklad fajansový krb a ďalšie doplnky. Na pohodlných kreslách sa začína skvelá predohra a zvyšok už dokončíte za zatvorenými dvermi. Verte či nie, každá chcela byť kedysi princeznou, alebo aspoň barónkou a na šľachtickej pôde sa potom následne rada dodá tomu, kto jej splnil sen.

Slovenské kaštiele a zámky, na ktorých očaríte každú ženu
Kaštieľ Šalgovce
(Foto: Wikimedia/Roman Hraška)
Na tomto kaštieli inšpiruje ženy k radovánkam viac vecí. Po prvé ide opäť o stavbu šľachticov, v tomto prípade z rodu Sándorovcov. Samotný kaštieľ je z roku 1760, takže história sa nezaprie. Čoraz viac žien dokonca túži aj po sláve v reality šou. No a práve tento kaštieľ sa stal dejiskom jednej z nich. V roku 2005 bol kaštieľ zrekonštruovaný rodinou Darrellovcov z Británie a z prestavby bola v rokoch 2006 - 2007 vysielaná reality šou na BBC.

Autor: Marcos

DISKUSIA
15.5. 2018 10:00
Diskusia