MENU
Menu

Spektrum FOTO: Najkrajšie reštaurácie, ktoré môžete na svete nájsť

Určite sa zhodneme v tom, že vzhľad miesta, na ktorom si vychutnávame jedlo, vo veľkej miere ovplyvní kvalitu gastronomického zážitku. Ani vynikajúce jedlo v špinavej reštaurácii nechutí tak dobre, ako keď ho jeme v príjemnom prostredí, napríklad s výhľadom na Alpy. Prinášame vám výber tých najkrajších reštaurácii, ktoré môžete vo svete nájsť.

FOTO: Najkrajšie reštaurácie, ktoré môžete na svete nájsť
Na niektoré stravovacie miesta nikdy nezabudnete. V negatívnom zmysle ide väčšinou o drzý prístup čašníkov či špinu, v tom pozitívnom presne naopak. Ak sa spojí príjemná obsluha s dobrým jedlom a ešte krajším prostredím, ide vskutku o krásnu skúsenosť.

V našej galérii nenájdete podniky, v ktorých sa podáva to najlepšie jedlo. Môžete tu ale naopak nájsť miesta, ktoré vám učarujú svojím nádherným výhľadom na prostredie, v ktorom sú zasadené. Či už ide o výhľad na čarovné alpy, podmorskú reštauráciu, kde okolo vás plávajú ryby, alebo prostredie národného parku Serengeti.

Ak sa teda chcete vydať na pomyslenú cestu svetom najkrajších stravovacích zariadení pokochajte sa nasledujúcimi fotkami. Možno v nich nájdete inšpiráciu aj na svoju letnú dovolenku.

Autor: Noel

DISKUSIA
20.7. 2014 8:00
Diskusia