MENU
Menu

Spektrum FAKTY X: Posadnutie diablom: Čo by ste o ňom mali vedieť?

V dávnych mýtoch i v populárnej kultúre sa posadnutie diablom spomínalo veľakrát, no napriek tomu sa veľa nerozpráva o tom, ako vzniká a veru, ide o niečo veľmi nebezpečné, s čím by ste sa nemali zahrávať. Spoznajte s nami všetko dôležité o posadnutí diablom a v záujme vás i vášho okolia sa snažte pred ním ochrániť.

FAKTY X: Posadnutie diablom: Čo by ste o ňom mali vedieť?
Posadnutie démonom sa prejavuje ako energia, ktorá potrebuje živú bytosť, aby mohla naďalej rásť a bujnieť. Bez ohľadu na to, ako sa to navonok javí, energia, ktorá sa zmocní ľudskej duše, robí iba všetko pre to, aby prežila.

Mnohí považujú posadnutie démonickými silami za nezmysel, avšak je hneď viacero dôkazov, že ide o niečo skutočné, aj keď ťažko pochopiteľné. Ľudia, ktorých sa zmocnili temné sily, začali po posadnutí napríklad hovoriť plynule po latinsky, vykazovať nadľudskú fyzickú silu, alebo zrazu vedeli veci, ktoré by inak nemali odkiaľ vedieť.

FAKTY X: Na Riverdaleskej ceste nájdete bránu do pekla i rozzúrených duchov

Ak sa chcete vyhnúť posadnutiu diablom, mali by ste sa vyhýbať miestam, ako sú opustené psychiatrické ústavy, nemocnice, väzenia a iné miesta, kde sa udiali desivé veci. Je to kvôli tomu, že udalosti ako násilná, tragická, či zdĺhavá smrť sú spájané s extrémne silnými emóciami, ktoré majú tendenciu ostať na mieste činu a prípadne sa preniesť na ľudí, ktorí miesto navštívia.

FAKTY X: Treba sa báť? Videní UFO bolo viac, než si myslíte

Hľadačom duchov alebo aj vyšetrovateľom vrážd sa často stáva, že padnú za obeť paranormálnym silám a posadne ich démon. Patrí k nim aj hľadač duchov Mark Constantino, ktorého posadli temné sily a doviedli ho k tomu, aby zavraždil svoju manželku Debbie. Nejde pritom o prvý, ani o posledný takýto prípad.

FAKTY X: Zotavovňa sa zmenila na mentálny ústav plný hrôzy a duchov

Aj tí najsilnejší si mysleli, že temné sily sa ich nemôžu zmocniť, ale žiaľ, často sa práve takým odvážlivcom, ktorí sa zahrávajú s dušami zo záhrobia stáva, že ich diabol premôže. Tu sa netreba hrať na silného a preto, ak nechcete, aby sa vo vašom živote začali diať tragické veci, radšej dajte pokoj nešťastným dušiam, ktoré ostali uväznené na Zemi.

DISKUSIA
12.7. 2019 10:00
Diskusia